| Marka | Smith&Brown |
| Model | SZCF-202-WE3 |
| Kategoria urządzenia | zamrażarka skrzyniowa |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Roczne zużycie energii | 198 kWh |
| Pojemność strefy zamrażania | 194L |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Zdolność zamrażania | 16kg/24h |
| Klasa klimatyczna | SN, N, ST, T (temperatura otoczenia 10-43°C) |
| Poziom emisji hałasu | 40 dB |
| Rozmrażanie | ręczne |
| Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania | 23h |
| Liczba koszy | 1 |
| Funkcje dodatkowe | system odprowadzania wody przy rozmrażaniu, 2w1 chłodziarka/zamrażarka |
| Wysokość | 85,5 cm |
| Szerokość | 81,8 cm |
| Głębokość | 55,8 cm |
| Waga | 23 kg |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
Zamrażarka skrzyniowa 194L 2w1 Smith&Brown SZCF-202-WE3 biała
Kompaktowa zamrażarka skrzyniowa idealnie sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym. Dzięki klasie energetycznej E jest oszczędna i przyjazna dla środowiska oraz portfela.
Sterowanie mechaniczneSterowanie mechaniczne w zamrażarce skrzyniowej zapewnia użytkownikowi prostą i intuicyjną obsługę - za pomocą mechanicznego pokrętła użytkownik może regulować temperaturę wewnątrz zamrażarki. Prosta konstrukcja sterowania umożliwia szybką i skuteczną obsługę, co czyni zamrażarkę skrzyniową łatwą w użytkowaniu dla osób, które preferują tradycyjne rozwiązania bez zbędnych funkcji elektronicznych. |
2w1 - chłodziarka lub zamrażarkaZa pomocą pokrętła sterowania ustawieniami temperatury możesz zmienić swoją zamrażarkę w chłodziarkę lub odwrotnie. Tryb konwersji sprawia, że Twoje urządzenie to 2 w 1 i możesz korzystać z niego w zależności od aktualnych potrzeb. Zakres temperatur od -24 do +10 |
Oświetlenie LEDOświetlenie LED to nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie, które sprawia, że łatwiej możesz dostrzec przechowywane w zamrażarce produkty. Zapewnia więcej światła niż tradycyjne żarówki, zużywając przy tym mniej energii. |
Otwór na skroplinyZamrażarka odszraniana jest w sposób manualny - posiada otwór do odprowadzenia wody przy rozmrażaniu urządzenia, dzięki temu w prosty i szybki sposób rozmrozisz urządzenie |
Wyjmowany koszykUrządzenie jest wyposażone w wyjmowany koszyk. Dobrze sprawdzi się do przechowywania produktów, po które planujemy najczęściej sięgać. Uchwyty po bokach sprawiają, że koszyk pewnie trzyma się na ścianach bocznych urządzenia. |
Wymiary wewnętrzneh1 (wysokość całkowita) - 68 cm h2 (wysokość zabudowy agregatu) - 21 cm l1 (szerokość całkowita) - 70 cm l2 (szerokość zabudowy agregatu) - 18 cm d (głębokość) - 43 cm |
Szeroka oferta części zamiennych i eksploatacyjnychDo każdego produktu marki Smith&Brown dostępny jest szeroki wybór oryginalnych części zamiennych i eksploatacyjnych w przystępnych cenach. Łatwy dostęp do części pozwala na samodzielne i tanie naprawy po zakończeniu gwarancji, co wydłuża żywotność sprzętu i obniża koszty jego użytkowania. Sprawdź listę kompatybilnych części w naszym sklepie, gdzie szybko znajdziesz element idealny do Twojego urządzenia. |
Detale produktu
Opis
- Marka
- Smith&Brown
- Kod producenta
- SZCF-202-WE3
- Klasa energetyczna
- E
- Roczne zużycie energii
- 198 kWh
- Pojemność całkowita
- 194 L
- Poziom hałasu
- 40 dB
- Sterowanie
- mechaniczne
- Bezszronowa (No Frost)
- nie
- Klasa klimatyczna
- SN, N, ST, T (temperatura otoczenia 10-43°C)
- Zdolność mrożenia
- 16kg/24h
- Klasa zamrażarki
- ****
- Oświetlenie wnętrza
- tak
- Szybkie zamrażanie
- nie
- Zamknięcie na klucz
- nie
- Kółka transportowe
- nie
- Kompresor inwerterowy
- nie
- Wysokość
- 85,5 cm
- Szerokość
- 81,8 cm
- Głębokość
- 55,8 cm
- Kolor
- biały
- Waga z opakowaniem
- 30 kg
- EPREL ID
- 2209851
- Producent/Podmiot odpowiedzialny
- SNB sp. z o.o., ul. Słoneczna 90, 05-500 Stara Iwiczna, mail: kontakt@smithbrown.pl
- Okres gwarancji
- 24 miesiące






