Usługa Wniesienia dużego sprzętu AGD (dotyczy jednego wybranego towaru)
80,00 zł
Brutto

W naszej ofercie znajduje się usługa wniesienia, która zapewnia profesjonalne i bezpieczne dostarczenie dużego sprzętu AGD prosto do Twojego domu. Ta usługa jest idealna dla produktów o wadze powyżej 30 kg, które są wysyłane na palecie.

Nasi doświadczeni kurierzy zajmują się całością procesu, zapewniając, że Twój sprzęt AGD zostanie wniesiony do wybranego pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy jest to lodówka czy zamrażarka, nasi kurierzy zadbają o bezpieczne i dokładne wniesienie sprzętu do Twojego mieszkania.

Ilość

Usługa Wniesienia dla Dużego Sprzętu AGD

W skład usługi wniesienia wchodzi:

1. Profesjonalna obsługa na każdym etapie: Nasz zespół kurierów zapewni kompleksową obsługę od momentu odebrania paczki aż do momentu, gdy Twój sprzęt AGD znajdzie się w Twoim domu.

2. Bezpieczne wniesienie do pierwszego progu: Nie musisz martwić się o ciężkie podnoszenie czy manewrowanie z dużym sprzętem AGD. Nasz zespół zajmie się tym za Ciebie, wnosząc produkt aż pod Twój pierwszy próg.

3. Dokładność i precyzja: Dbamy o to, aby każde wniesienie odbyło się z najwyższą dokładnością, minimalizując ryzyko uszkodzeń sprzętu czy otoczenia.

UWAGA!

Wniesienie nie obejmuje podłączenia urządzenia.

Wniesienie tylko dla urządzeń cięższych niż 30kg. Do produktów ważących mniej niż 30 kg nie trzeba kupować usługi wniesienia, ponieważ taka usługa jest już w standardzie.

WNIESIENIE

Dodaj opinię

Twój adres email nie będzie publikowany.

Wyróżnione produkty