AGD Wolnostojące

Aktywne filtry

80,00 zł
AGD Wolnostojące
Usługa Wniesienia dużego sprzętu AGD (dotyczy jednego wybranego towaru)
1 149,00 zł
Zamrażarki skrzyniowe
Zamrażarka skrzyniowa 291L 2w1 chłodziarka Smith&Brown SZCF-302-WE3
899,00 zł 849,00 zł
Zamrażarki skrzyniowe
Zamrażarka skrzyniowa 194L 2w1 chłodziarka Smith&Brown SZCF-202-WE3
749,00 zł
Zamrażarki skrzyniowe
Zamrażarka skrzyniowa 137L 2w1 chłodziarka Smith&Brown SZCF-152-WE3
849,00 zł
Kuchnie gazowo-elektryczne
Kuchnia gazowo-elektryczna 53L wolnostojąca z pokrywą Smith&Brown SFE-N311-WPV12
849,00 zł
Kuchnie gazowo-elektryczne
Kuchnia gazowa 50L wolnostojąca z pokrywą biała Smith&Brown SFG-N311-WPV12
849,00 zł
Zamrażarki skrzyniowe
Zamrażarka skrzyniowa 142L czarna Smith&Brown SZCF-150-BE3

AGD wolnostojące

Artykuły gospodarstwa domowego, zwane potocznie AGD, to urządzenia, które w dzisiejszych czasach nie pełnią już tylko funkcji użytkowej ale coraz częściej są również istotnym elementem wykończenia wnętrza. W naszej ofercie znajdziesz najpotrzebniejsze AGD wolnostojące do każdej kuchni, tj. lodówki duże oraz małe, podbaltowe, chłodziarko-zamrażarki, chłodziarki do wina, zamrażarki skrzyniowe i szufladowe.

Jaki sprzęt AGD wybrać do kuchni?

Podczas wyboru artykułów AGD do domu należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Bardzo duże znaczenie mają wymiary urządzenia. W naszej ofercie znajdziesz AGD do małej, średniej i dużej kuchni oraz wyposażysz, w zależności od potrzeb,  swoją spiżarnię w zamrażarkę skrzyniową lub szufladową. Istotnym parametrem jest również klasa efektywności energetycznej. Aby zminimalizować koszty eksploatacji wybieraj urządzenia w najwyższej klasie. Nie zapomnij również o kwestiach związanych z wyglądem – kształtem czy kolorem.

AGD do zabudowy czy wolnostojące?

Przy wyborze AGD często zastanawiamy się czy wybrać urządzenia do zabudowy czy wolnostojące. Jest to już kwestia związana z wzornictwem jak i uporządkowaniem przestrzeni. Jeżeli lubisz dyskretne, nie rzucające się w oczy płaszczyzny to zabudowa jest dla ciebie. Jeśli jednak jesteś indywidualistą, cenisz sobie kontrasty i przełamania…rozważ urządzenia wolnostojące. Często też wybór jest związany z istniejącymi ograniczeniami na przykład wielkość wnęki na lodówkę czy zastany sposób organizacji kuchni. Co do zasady urządzenia do zabudowy jak i wolnostojące mogą mieć te same parametry, aczkolwiek najczęściej te drugie w wyższych modelach oferują lepszą klasę energetyczną.

 Szukasz urządzeń AGD do kuchni? W AGDPRO znajdziesz odpowiedni sprzęt dla siebie.