| Marka | Smith&Brown |
| Model | SZCF-402-WE3 |
| Kategoria urządzenia | zamrażarka skrzyniowa |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Roczne zużycie energii | 254 kWh |
| Pojemność strefy zamrażania | 371 L |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Zdolność zamrażania | 18kg/24h |
| Klasa klimatyczna | SN, N, ST (temperatura otoczenia 10-38°C) |
| Poziom emisji hałasu | 40 dB |
| Rozmrażanie | Ręczne |
| Możliwość zamknięcia na klucz | tak |
| Liczba koszy | 1 |
| Funkcje dodatkowe | system odprowadzania wody przy rozmrażaniu, szybkie mrożenie |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 130 cm |
| Głębokość | 70,5 cm |
| Waga | 41 kg |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
Zamrażarka skrzyniowa 371L Smith&Brown SZCF-402-WE3 biała
Zamrażarka skrzyniowa Smith&Brown SZCF-402-WE3 to idealne rozwiązanie do przechowywania dużych ilości mrożonek w domu lub w punktach gastronomicznych. Dzięki dużej pojemności 371 litrów pomieścisz nawet większe zakupy, a klasa energetyczna E zapewnia oszczędną pracę przy zachowaniu wysokiej wydajności.
Elektroniczny panel sterowania umożliwia łatwe ustawienie odpowiedniej temperatury, a czytelny wyświetlacz pozwala kontrolować pracę urządzenia w czasie rzeczywistym. Otwieranie i zamykanie pokrywy ułatwia praktyczny, zintegrowany uchwyt, obok którego znajduje się zamek na klucz chroniący zawartość przed dostępem osób niepowołanych.
Zamrażarka posiada otwór do odprowadzania wody przy rozmrażaniu, co znacznie ułatwia jej czyszczenie, oraz funkcję szybkiego mrożenia, która błyskawicznie obniża temperaturę świeżo włożonych produktów, zachowując ich świeżość i smak. Dodatkowo zamrażarka jest wyposażona w oświetlenie wnętrza LED, które pozwala na odnalezienie produktów nawet w ciemności.
|
|
|
|
|
|
|
Łatwość ustawienia - kółkaZamrażarka stoi na stabilnych kółkach, które pozwalają w łatwy sposób ustawić i ewentualnie manewrować urządzeniem. |
|
|
Szeroka oferta części zamiennych i eksploatacyjnychDo każdego produktu marki Smith&Brown dostępny jest szeroki wybór oryginalnych części zamiennych i eksploatacyjnych w przystępnych cenach. Łatwy dostęp do części pozwala na samodzielne i tanie naprawy po zakończeniu gwarancji, co wydłuża żywotność sprzętu i obniża koszty jego użytkowania. Sprawdź listę kompatybilnych części w naszym sklepie, gdzie szybko znajdziesz element idealny do Twojego urządzenia. |
Detale produktu
Opis
- Marka
- Smith&Brown
- Kod producenta
- SZCF-402-WE3
- Klasa energetyczna
- E
- Roczne zużycie energii
- 254 kWh
- Pojemność całkowita
- 371 L
- Poziom hałasu
- 40 dB
- Sterowanie
- elektroniczne
- Bezszronowa (No Frost)
- nie
- Klasa klimatyczna
- SN, N, ST (temperatura otoczenia 10-38°C)
- Zdolność mrożenia
- 18kg/24h
- Klasa zamrażarki
- ****
- Oświetlenie wnętrza
- tak
- Szybkie zamrażanie
- tak
- Zamknięcie na klucz
- tak
- Kółka transportowe
- tak
- Kompresor inwerterowy
- tak
- Wysokość
- 85 cm
- Szerokość
- 130 cm
- Głębokość
- 70,5 cm
- Kolor
- biały
- Waga z opakowaniem
- 48 kg
- EPREL ID
- 2238281
- Producent/Podmiot odpowiedzialny
- SNB sp. z o.o., ul. Słoneczna 90, 05-500 Stara Iwiczna, mail: kontakt@smithbrown.pl
- Okres gwarancji
- 24 miesiące
Elektroniczny wyświetlacz
Funkcja szybkiego mrożenia
Oświetlenie LED
Zewnętrzny uchwyt
Otwór na skropliny
Zamek na klucz
Wyjmowany koszyk
Skrobak do lodu