| Marka | Smith&Brown |
| Model | SZCF-150-BE3 |
| Kategoria urządzenia | zamrażarka skrzyniowa |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Roczne zużycie energii | 182 kWh |
| Pojemność strefy zamrażania | 142L |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Zdolność zamrażania | 7kg/24h |
| Klasa klimatyczna | SN, N, ST (temperatura otoczenia 10-38°C) |
| Poziom emisji hałasu | 40 dB |
| Rozmrażanie | ręczne |
| Możliwość zamknięcia na klucz | tak |
| Liczba koszy | 1 |
| Funkcje dodatkowe | system odprowadzania wody przy rozmrażaniu, szybkie mrożenie |
| Wysokość | 84,5 cm |
| Szerokość | 70,5 cm |
| Głębokość | 54,5 cm |
| Waga | 25 kg |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
Zamrażarka skrzyniowa 142L Smith&Brown SZCF-150-BE3 czarna
Kompaktowa zamrażarka skrzyniowa idealnie sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym. Dzięki klasie energetycznej E jest oszczędna i przyjazna dla środowiska oraz portfela.
Jej pojemność to 142L, a we wnętrzu znajduję się praktyczny kosz co pozwoli na uporządkowanie produktów.
|
Elektroniczny wyświetlaczProsty w obsłudze panel kontrolny, umożliwia użytkownikowi łatwe monitorowanie oraz kontrolowanie parametrów pracy urządzenia. Umiejętnie wkomponowany w urządzenie wyświetlacz nadaje mu nowoczesnego wyglądu. |
|
Funkcja szybkiego mrożeniaFunkcja szybkiego mrożenia pozwala w krótkim czasie zamrozić nowe produkty. Doskonale sprawdza się, gdy wracasz z zakupów lub gdy chcesz zamrozić dużą ilość żywności. Dzięki tej funkcji mrożone produkty dłużej zachowają świeżość i walory smakowe. |
|
Oświetlenie LEDOświetlenie LED to nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie, które sprawia, że łatwiej możesz dostrzec przechowywane w zamrażarce produkty. Zapewnia więcej światła niż tradycyjne żarówki, zużywając przy tym mniej energii. |
|
|
|
Otwór na skroplinyZamrażarka odszraniana jest w sposób manualny - posiada otwór do odprowadzenia wody przy rozmrażaniu urządzenia, dzięki temu w prosty i szybki sposób rozmrozisz urządzenie |
|
|
|
Szeroka oferta części zamiennych i eksploatacyjnychDo każdego produktu marki Smith&Brown dostępny jest szeroki wybór oryginalnych części zamiennych i eksploatacyjnych w przystępnych cenach. Łatwy dostęp do części pozwala na samodzielne i tanie naprawy po zakończeniu gwarancji, co wydłuża żywotność sprzętu i obniża koszty jego użytkowania. Sprawdź listę kompatybilnych części w naszym sklepie, gdzie szybko znajdziesz element idealny do Twojego urządzenia. |
Detale produktu
Opis
- Marka
- Smith&Brown
- Kod producenta
- SZCF-150-BE3
- Klasa energetyczna
- E
- Roczne zużycie energii
- 182 kWh
- Pojemność całkowita
- 142 L
- Poziom hałasu
- 40 dB
- Sterowanie
- elektroniczne
- Bezszronowa (No Frost)
- nie
- Klasa klimatyczna
- SN, N, ST (temperatura otoczenia 10-38°C)
- Zdolność mrożenia
- 7kg/24h
- Klasa zamrażarki
- ****
- Oświetlenie wnętrza
- tak
- Szybkie zamrażanie
- tak
- Zamknięcie na klucz
- tak
- Kółka transportowe
- tak
- Kompresor inwerterowy
- nie
- Wysokość
- 84,5 cm
- Szerokość
- 70,5 cm
- Głębokość
- 54,5 cm
- Kolor
- czarny
- Waga z opakowaniem
- 28 kg
- EPREL ID
- 2235845
- Producent/Podmiot odpowiedzialny
- SNB sp. z o.o., ul. Słoneczna 90, 05-500 Stara Iwiczna, mail: kontakt@smithbrown.pl
- Okres gwarancji
- 24 miesiące






Wyjmowany koszyk