Płyta gazowa do zabudowy 4-palnikowa WOK Smith&Brown SHO-G462-BP5
626,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Płyta gazowa to nie tylko szybkie i efektywne gotowanie, ale także świetny, nowoczesny wygląd. Wyposażona w wydajne palniki gazowe (w tym palnik WOK) oraz żeliwne ruszty.

Szklana powierzchnia płyty prezentuje się bardzo stylowo i elegancko w każdej kuchni.

Ilość

Marka Smith&Brown
Model SHO-G462-BP5
Rodzaj gazowa
Liczba pól grzewczych/palników 4
Palnik WOK Tak
Zasilanie gaz ziemny; gaz LPG (butla gazowa)
Wykonanie rusztu żeliwny
Rodzaj rusztu osobny dla każdego palnika
Moc pól grzejnych palnik 1 - 1,1kW, palnik 2 - 1,65kW, palnik 3 - 1,65kW, palnik 4 - 2,3 kW
Zapalarka zintegrowana w pokrętle
Sterowanie mechaniczne, pokrętła
Bezpieczeństwo zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu
Kierunek króćca poziomo
Lokalizacja króćca prawa
Wymiary (SZxGŁxW) 60x52x11 cm

Płyta gazowa do zabudowy 4-palnikowa z palnikiem WOK Smith&Brown

► Płyta gazowa czteropalnikowa (z palnikiem WOK) to nie tylko szybkie i efektywne gotowanie, ale także świetny, nowoczesny wygląd.

► Szklana powierzchnia płyty prezentuje się bardzo stylowo i elegancko w każdej kuchni. Po zakończeniu gotowania szklaną powierzchnię można bardzo łatwo wyczyścić, aby zawsze wyglądała równie atrakcyjnie.

► Bezpieczne ustawienie naczyń na powierzchni grzejnej zapewniają żeliwne ruszty umieszczone nad palnikami

► Mechaniczne sterowanie wraz z zapalarką zintegrowaną z pokrętłami zapewni szybkie i bezpieczne korzystanie z urządzenia.

► Dzięki precyzyjnie działającym pokrętłom możesz łatwo wyregulować wielkość płomienia, aby zawsze gotować z odpowiednią intensywnością.

ŻELIWNE RUSZTY

Nie bój się że Twoja potrawa wyląduje na podłodze. Żeliwne ruszty są bardzo wytrzymałe, mają stylowy wygląd i zapewniają stabilne, pewne podparcie ciężkim naczyniom podczas gotowania dużych ilości potraw. Żeliwne ruszty to również gwarancja trwałości i wytrzymałości, niezależnie od długości i intensywności gotowania.

PALNIK WOK

Palnik tego typu posiada potrójny płomień i doskonale nadaje się do przygotowywania dań w dużych garnkach, patelniach lub naczyniach typu WOK, zwiększając wydajność i bezpieczeństwo. Okrągły kształt nakładki doskonale pasuje do palnika, dzięki czemu WOK, a także inne duże patelnie zachowują stabilność bez zagrożenia przypadkowym przewróceniem. Pozwala na szybkie równomierne smażenie lub gotowanie, bez ryzyka przypalenia, niedosmażenia czy utraty substancji odżywczych.

BEZPIECZNE ODCIECIE GAZU

Zostaw garnek na kuchence i nie przejmuj się przypadkowym zgaszeniem płomienia. W przypadku zalania lub podmuchu wiatru, dopływ gazu zostanie natychmiastowo odcięty, dzięki automatycznemu systemowi zapłonu oraz systemowi przeciw wypływowemu gazu.

SKŁAD ZESTAWU:

► Na wyposażeniu zestaw dysz do gazu propan-butan
(Kuchenkę można podłączyć do butli z gazem propan-butan. W zestawie dodatkowy komplet dysz na wymianę, które należy zainstalować w palnikach zamiast standardowych dysz na gaz ziemny.)
► Instrukcja obsługi w języku polskim
► Elementy montażowe

Smith&Brown
SHO-G462-BP5
Łukasz
2023-11-14

solidnie wykonana, polecam znajomym. ładny wygląd. niska cena. robi robotę

Napisz opinię !

Dodaj opinię

Twój adres email nie będzie publikowany.

Wyróżnione produkty