| Marka | Smith&Brown |
| Model | SOE-N311-BPP22 |
| Rodzaj | elektryczny |
| Pojemność | 54L |
| Moc przyłączeniowa | 1.9 kW |
| Przyłącze | jednofazowe (230 V) |
| Moc | 1900W |
| Liczba funkcji piekarnika | 3 |
| Otwieranie drzwi | do dołu |
| Prowadnice | wytłaczane |
| Czyszczenie | emalia łatwoczyszcząca |
| Funkcje | grzałka dolna, grzałka górna, grzałka dolna i górna |
| Komunikacja | lampka kontrolna |
| Sterowanie | pokrętła |
| Bezpieczeństwo | wentylator chłodzący |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Wymiary (SZxGŁxW) | 59,5x50x59 cm |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
Piekarnik do zabudowy elektryczny 54L Smith&Brown SOE-N311-BPP22
Ergonomiczne pokrętła pozwalają na łatwe zarządzanie piekarnikiem. Dzięki nim szybko wybierzesz potrzebną funkcję.
Piekarnik w kolorze czarnym nada elegancji i stylu w każdej kuchni.
Zakres regulacji temperatury: 50-250°C
Funkcje piekarnika
Wentylator chłodzący obudowę
Wszystkie modele marki Smith&Brown wyposażone są w wentylator chłodzący obudowę, który po zakończeniu pieczenia uruchamia się automatycznie w celu obniżenia temperatury.
Praktyczny uchwyt
Ułatwia przenoszenie piekarnika oraz pozwala na jego bezproblemowe zainstalowanie w zabudowie.
Emalia łatwoczyszcząca
Wnętrze piekarnika pokryte zostało specjalną emalią łatwoczyszczącą pozbawioną porów i zagłębień sprzyjających osadzaniu się brudu i tłuszczu. Od teraz czyszczenie piekarnika będzie bajecznie proste. Ułatwiaj sobie życie! Nie trać zbyt dużo czasu na sprzątanie!
Zawartość zestawu:
- Instrukcja obsługi w języku polskim,
- kabel zasilający,
- blacha emaliowana,
- ruszt,
- elementy montażowe.
Szeroka oferta części zamiennych i eksploatacyjnychDo każdego produktu marki Smith&Brown dostępny jest szeroki wybór oryginalnych części zamiennych i eksploatacyjnych w przystępnych cenach. Łatwy dostęp do części pozwala na samodzielne i tanie naprawy po zakończeniu gwarancji, co wydłuża żywotność sprzętu i obniża koszty jego użytkowania. Sprawdź listę kompatybilnych części w naszym sklepie, gdzie szybko znajdziesz element idealny do Twojego urządzenia. |
Wymiary (SxGxW): 60x50x59 cm
Sterowanie: pokrętła
Regulacja temperatury: 50-250 °C
Wykonanie wnętrza: emalia łatwoczyszcząca
Rodzaj piekarnika: elektryczny
Wyróżnione produkty
Wyróżnione produkty wg marki
Sejf na klucze Smith&Brown SNK-03
Sejf na klucze SNK-03 marki Smith&Brown idealnie sprawdzi się do przechowywania małych rzeczy. Jest on odporny na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu można go zamontować praktycznie w każdym miejscu. Jest również odporny na próby uszkodzenia mechanicznego. W komplecie dołączony jest zestaw śrub.
Sejf jest przystosowany fabrycznie do powieszenia na ścianie. Zdecydowanie najczęściej jest wykorzystywany do przechowywania kluczy. Jest to świetne rozwiązanie dla osób wynajmujących nieruchomość. Przechowując klucze w sejfie obniżasz ryzyko ich zgubienia. Nigdy nie zapomnisz gdzie zostały odłożone Twoje klucze.
Skrzynka, szafka, kasetka naścienna na klucze 48 szt. czarna SNBSNKN-02
Skrzynka szafka na klucze Smith&Brown SNBSNKN-02 doskonale sprawdza się w biurze, mieszkaniu, hotelu, pensjonatach i wszędzie tam, gdzie zależy nam na przechowywaniu łącznie dużej ilości kluczy w uporządkowany sposób.
Kasetka jest bardzo pojemna, posiada haczyki na 48 kompletów kluczy + kolorowe zawieszki.
Blokada antykradzieżowa na kierownice samochodu kij bejsbolowy
BLOKADA Smith&Brown SNBBK-05
► przeznaczona jest do zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą,
► szybka i łatwa w montażu,
► w zestawie 2 kluczyki
Płyta gazowa do zabudowy 2-palnikowa Smith&Brown SHO-G231-BP3
Wymiary (SxG): 29x52 cm
Sterowanie: pokrętła
Wykonanie płyty: czarne szkło
Wykonanie rusztów: emaliowane
Liczba palników: 2
Płyta gazowa do zabudowy 4-palnikowa Smith&Brown SHO-G461-BP4
Wymiary (SxG): 60x52 cm
Sterowanie: pokrętła
Wykonanie płyty: czarne szkło
Wykonanie rusztów: emaliowane
Liczba palników: 4
Płyta gazowa do zabudowy 4-palnikowa WOK Smith&Brown SHO-G462-BP5
Wymiary (SxG): 60x52 cm
Sterowanie: pokrętła
Wykonanie płyty: czarne szkło
Wykonanie rusztów: żeliwne
Liczba palników: 4
Płyta gazowa do zabudowy 4-palnikowa Smith&Brown SHO-G461-BP6
Wymiary (SxG): 60x52 cm
Sterowanie: pokrętła
Wykonanie płyty: czarne szkło
Wykonanie rusztów: emaliowane
Liczba palników: 4
