| Marka | Smith&Brown |
| Model | SFBF-211-BE3 |
| Kategoria określająca typ urządzenia chłodniczego | Chłodziarko-zamrażarka |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Roczne zużycie energii | 205 kWh |
| Pojemność całkowita | 207L |
| Pojemność komory chłodziarki | 138L |
| Pojemność komory zamrażarki | 69L |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Zdolność zamrażania | 3,2kg/24h |
| Czas przechowywania przy braku zasilania | 14h |
| Klasa klimatyczna | N (temperatura otoczenia 16-32°C) |
| Poziom emisji hałasu (dB) | 40 |
| Położenie zamrażarki | na dole |
| Zmiana kierunku otwierania drzwi | tak |
| Oświetlenie wnętrza | tak |
| Liczba półek w chłodziarce | 3 |
| Liczba szuflad w zamrażarce | 3 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 55 cm |
| Głębokość | 58 cm |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
Lodówka chłodziarko-zamrażarka 207L czarna 150cm Smith&Brown
Nowoczesna i stylowa chłodziarko-zamrażarka to idealny wybór dla rodzin i mniejszych społeczności oraz przestrzeni takich jak mieszkania, domy, ale także domy letniskowe czy apartamenty.
Jej pojemność to 207 litrów (138L chłodziarka i 69L zamrażarka). Jest praktyczna, oszczędna (klasa energetyczna E), prosta w obsłudze i funkcjonalna.
|
Sterowanie mechaniczne Mechaniczne sterowanie pozwala błyskawicznie w domyślny sposób ustawić żądaną temperaturę wewnątrz komory. Łatwy dostęp do pokrętła termostatu ułatwia sterowanie funkcjami urządzenia. |
|
Oświetlenie LED Oświetlenie LED to nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie, które sprawia, że łatwiej możesz dostrzec przechowywane w zamrażarce produkty. Zapewnia więcej światła niż tradycyjne żarówki, zużywając przy tym mniej energii. |
|
Zintegrowany uchwyt Dobrze wyprofilowany i pewny uchwyt ułatwia otwieranie i zamykanie drzwi urządzenia. Jednocześnie zintegrowany uchwyt dodaje drzwiom nowoczesnego, eleganckiego wyglądu. |
|
Szuflada na warzywa i owoce Wydzielona strefa dla warzyw i owoców to przede wszystkim ułatwienie w organizacji przestrzeni wewnątrz komory chłodziarki. |
|
Zmiana kierunku otwierania drzwi Urządzenie umożliwia zmianę kierunku otwierania drzwi tak, by można było je w lewą lub prawą stronę, w zależności od Twoich potrzeb. Dzięki temu to urządzenie możesz łatwo dopasować do warunków pomieszczenia, a nie odwrotnie. |
|
Czterogwiazdkowa zamrażarka Zamrażalnik służy do przechowywania żywności w temperaturze poniżej zera. Dzięki temu żywność może być przechowywana przez dłuższy czas bez utraty jakości. |
|
Nóżka poziomująca Nóżka poziomująca ułatwia odpowiednie ustawienie i wyprofilowanie urządzenia. Dzięki temu lodówka może stać prosto nawet na nierównej nawierzchni. |
Szeroka oferta części zamiennych i eksploatacyjnychDo każdego produktu marki Smith&Brown dostępny jest szeroki wybór oryginalnych części zamiennych i eksploatacyjnych w przystępnych cenach. Łatwy dostęp do części pozwala na samodzielne i tanie naprawy po zakończeniu gwarancji, co wydłuża żywotność sprzętu i obniża koszty jego użytkowania. Sprawdź listę kompatybilnych części w naszym sklepie, gdzie szybko znajdziesz element idealny do Twojego urządzenia. |
Detale produktu
Opis
- Marka
- Smith&Brown
- Kod producenta
- SFBF-211-BE3
- Klasa energetyczna
- E
- Roczne zużycie energii
- 205 kWh
- Pojemność całkowita
- 207 L
- Pojemność chłodziarki
- 138 L
- Pojemność zamrażarki
- 69 L
- Poziom hałasu
- 40 dB
- Sterowanie
- mechaniczne
- Utrzymanie temperatury przy braku zasilania
- 14 h
- Bezszronowa (No Frost)
- nie
- Klasa klimatyczna
- N, ST (temperatura otoczenia 16-38°C)
- Zdolność mrożenia
- 3,2kg/24h
- Klasa zamrażarki
- ****
- Oświetlenie wnętrza
- tak
- Położenie zamrażarki
- na dole
- Zmiana kierunku otwierania drzwi
- tak
- Liczba drzwi
- 2
- Kompresor inwerterowy
- nie
- Wysokość
- 150 cm
- Szerokość
- 55 cm
- Głębokość
- 58 cm
- Kolor
- czarny
- Waga z opakowaniem
- 48 kg
- EPREL ID
- 2238206
- Producent/Podmiot odpowiedzialny
- SNB sp. z o.o., ul. Słoneczna 90, 05-500 Stara Iwiczna, mail: kontakt@smithbrown.pl
- Okres gwarancji
- 24 miesiące







