Lodówka 415L No Frost, z wyświetlaczem 178cm INOX Smith&Brown SFTF-733-IE5
1 999,00 zł
Brutto

Nowoczesna lodówka wolnostojąca stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących efektywnego i funkcjonalnego sprzętu AGD.

Pojemność lodówki wynosząca 415 litrów (321L w części chłodziarki i 94L w zamrażarce) zapewnia wystarczającą przestrzeń na ulubione produkty spożywcze.

Ilość

Marka Smith&Brown
Model SFTF-733-IE5
Kategoria określająca typ urządzenia chłodniczego Chłodziarko-zamrażarka
Klasa efektywności energetycznej E
Funkcja No Frost Tak
Roczne zużycie energii  244 kWh
Pojemność całkowita 415L
Pojemność komory chłodziarki 321L
Pojemność komory zamrażarki 94L
Sterowanie elektroniczne
Zdolność zamrażania 4,4kg/24h
Klasa klimatyczna N/ST/T (temperatura otoczenia 16-43°C)
Poziom emisji hałasu 37 dB
Położenie zamrażarki na górze
Zmiana kierunku otwierania drzwi tak
Oświetlenie wnętrza tak
Funkcja szybkiego mrożenia tak
Blokada rodzicielska tak
Regulacja wilgotności w komorze świeżości tak
Liczba półek w chłodziarce 3
Liczba półek w zamrażarce 1
Wysokość 178 cm
Szerokość 70 cm
Głębokość 68 cm

Lodówka 415L No Frost, 178cm z górnym zamrażalnikiem Smith&Brown

Nowoczesna lodówka wolnostojąca to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają wydajnego i funkcjonalnego sprzętu AGD. Zaprojektowana z myślą o efektywności i komforcie, ta lodówka będzie doskonałym uzupełnieniem każdej nowoczesnej kuchni.

Jej przemyślany design i zaawansowane technologie sprawiają, że przechowywanie żywności staje się łatwiejsze i bardziej komfortowe niż kiedykolwiek wcześniej.

MDRD168FGE42 Oświetlenie LED.jpg

BEZSZRONOWA - PEŁNY NO FROST

Funkcja No Frost w lodówce to zaawansowane rozwiązanie, które eliminuje potrzebę regularnego rozmrażania urządzenia.

Dzięki temu innowacyjnemu systemowi, lodówka utrzymuje stabilną i optymalną temperaturę we wszystkich jej komorach, bez tworzenia szronu na ściankach czy na produktach spożywczych. Jest to możliwe dzięki cyrkulacji powietrza, która skutecznie usuwa wilgoć z wnętrza.

MDRD168FGE42 Oświetlenie LED.jpg

ZMIANA TRYBU PRACY URZĄDZENIA

Tryby w lodówce to funkcje zaprojektowane w celu dostosowania urządzenia do zmieniających się warunków otoczenia, co pozwala na zachowanie optymalnej wydajności i efektywności działania przez cały rok.

► W trybie letnim lodówka jest zoptymalizowana do pracy w warunkach wysokich temperatur otoczenia. Urządzenie dostosowuje swoje działanie, aby utrzymać stabilną temperaturę wewnątrz, pomimo wzrostu temperatury zewnętrznej.

► Tryb zimowy jest przeznaczony do pracy w warunkach niskich temperatur otoczenia. Lodówka dostosowuje swoje działanie, aby zapewnić optymalne warunki przechowywania produktów, nawet w przypadku spadku temperatury.

MDRD168FGE42 Oświetlenie LED.jpg

STEROWANIE ELEKTRONICZNE

Sterowanie mechaniczne w lodówce odnosi się do ustawień regulowanych za pomocą fizycznych pokręteł.

Sterowanie jest proste w obsłudze, intuicyjne i niezawodne, co pozwala łatwo dostosować ustawienia według swoich preferencji i potrzeb.

MDRD168FGE42 Oświetlenie LED.jpg

REGULACJA WILGOTNOŚCI W KOMORZE ŚWIEŻOŚCI

Szuflada wyposażona jest w możliwość regulacji wilgotności, co pozwala użytkownikowi dostosować warunki przechowywania do rodzaju produktów.

Dzięki temu, owoce, warzywa oraz inne produkty spożywcze zachowują świeżość i chrupkość przez dłuższy czas, bez obawy o ich zepsucie się.

MDRD168FGE42 Oświetlenie LED.jpg

OŚWIETLENIE LED

Oświetlenie LED to nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie, które sprawia, że łatwiej możesz dostrzec przechowywane w zamrażarce produkty. Zapewnia więcej światła niż tradycyjne żarówki, zużywając przy tym mniej energii.

MDRD168FGE42 Oświetlenie LED.jpg

BLOKADA RODZICIELSKA

Funkcja blokady rodzicielskiej w lodówce została stworzona z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa i kontroli dostępu do zawartości urządzenia, szczególnie w przypadku rodzin z małymi dziećmi lub osób starszych, eliminując ryzyko przypadkowego otwarcia drzwi.

MDRD168FGE42 Oświetlenie LED.jpg

ZINTEGROWANY UCHWYT

Uchwyt został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić wygodny chwyt i pewne otwieranie i zamykanie drzwi, nawet gdy są one obciążone przez ciężar przechowywanych produktów.

Ergonomiczny kształt zapewnia komfortowe użytkowanie dla dłoni użytkownika.

MDRD168FGE42 Oświetlenie LED.jpg

FUNKCJA SZYBKIEGO MROŻENIA

Dzięki zaawansowanej technologii szybkiego mrożenia, zamrażarka jest w stanie obniżyć temperaturę w wybranych strefach w bardzo krótkim czasie.

Dzięki temu świeże produkty są skutecznie chronione przed utratą smaku, tekstury i wartości odżywczych, co pozwala na zachowanie ich jakości przez dłuższy czas.

MDRD168FGE42 Zintegrowany uchwyt.jpg

ZMIANA KIERUNKU OTWIERANIA DRZWI

Zmiana kierunku otwierania drzwi w naszej lodówce to prosta i wygodna możliwość dostosowania urządzenia do indywidualnych potrzeb użytkownika oraz ustawienia kuchni.

Dzięki tej funkcji, możesz łatwo zmienić stronę, z której drzwi lodówki się otwierają, zapewniając optymalne dostosowanie do konfiguracji pomieszczenia.

MDRD168FGE42 Zmiana kierunku otwierania drzwi.jpg

KOMPAKTOWA ZAMRAŻARKA

Lodówka z zamrażarką umieszczoną u góry to praktyczne i popularne rozwiązanie, które zapewnia łatwy dostęp do codziennie używanych produktów spożywczych.

Zamrażarka zapewnia dodatkową przestrzeń na mrożone produkty, jednocześnie ograniczając konieczność schylania się podczas korzystania z niej.

MDRD168FGE42 Zmiana kierunku otwierania drzwi.jpg

REGULACJA USTAWIENIA URZĄDZENIA

Nóżki poziomujące to funkcja, która zapewnia stabilność i idealne ustawienie urządzenia w każdym pomieszczeniu.

Dzięki regulacji możesz łatwo dostosować wysokość lodówki do powierzchni podłogi, eliminując ewentualne nierówności i zapewniając równomierne obciążenie.

Smith&Brown
SFTF-733-IE5

Opis

Klasa energetyczna
E
System No Frost
Tak
Kolory
Srebrny/Inox

Dodaj opinię

Twój adres email nie będzie publikowany.

Może ci się spodobać również

80,00 zł
AGD Wolnostojące
Usługa Wniesienia dużego sprzętu AGD (dotyczy jednego wybranego towaru)

Wyróżnione produkty