Domowy sejf na klucz SNK-09 czarny Smith&Brown
149,00 zł
Brutto

Sejf na laptopa Smith&Brown SNBSNK-09 to wysokiej jakości sejf odporny na uszkodzenia i próby zniszczenia. Doskonale sprawdzi się w biurze, hotelu czy w mieszkaniu.

Sejf jest wyposażony w szereg nowoczesnych i praktycznych rozwiązań, jak np. system cichego domykania Silent Click, zamknięcie przez 2 masywne bolce Double metal Lock, czy wyścielenie wnętrza materiałem Pillow Interior, zabezpieczającym przedmioty przed zarysowaniem.

Ilość

Marka Smith&Brown
Model SNBSNK-09
Zamek Klucz
Typ sejfu Tradycyjny
Materiał  Stal
Szerokość zewnętrzna (cm) 31
Wysokość zewnętrzna (cm) 20
Długość zewnętrzna (cm) 20
Szerokość wewnętrzna (cm) 30
Wysokość wewnętrzna (cm) 19
Długość wewnętrzna (cm) 19
Waga (kg) 6

Domowy sejf na klucz SNK-09 czarny Smith&Brown

Wysokiej jakości sejf domowy przeznaczony jest do zamontowania w mieszkaniach prywatnych, biurach, sklepach itp. Sejf wyposażony jest w zamek mechaniczny z  kluczem dwupiórowym oraz zestaw montażowy.

Sejf jest wyposażony w szereg nowoczesnych i praktycznych rozwiązań, jak np. zamknięcie przez masywne bolce Double Metal Lock, czy wyścielenie wnętrza materiałem Pillow Interior, zabezpieczającym przedmioty przed zarysowaniem.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

► zamek mechaniczny na klucz + 2 kluczyki

► wnętrze wyścielone materiałem Pillow Interior

► system Double Metal Lock, na który składają się 2 masywne bolce

► możliwość zamontowania do ściany lub podłoża

Sejf można otworzyć przy pomocy kluczyka, który należy trzymać w bezpiecznym miejscu. Sejf został wyposażony w zamek mechaniczny z kluczem dwupiórowym oraz zestawem montażowym.

Solidne wykonanie, korpus wykonany z litej stali o grubości 1,5 mm, drzwi również są bardzo wytrzymałe - grubość 3 mm. Doskonale sprawdzi się w biurze, hotelu, pensjonacie czy w mieszkaniu. To również ciekawy pomysł na prezent.

Sejf jest zamykany przy pomocy dwóch masywnych bolców, dzięki temu nikt oprócz Ciebie nie dostanie się do środka. Posiada także system cichego domykania, co sprawia, że jego cicha praca pozwala swobodne korzystanie z niego w różnych sytuacjach. Urządzenie jest odporne na próby zniszczenia, dzięki czemu sejf jest bardzo przydatny zarówno w domu, jak również w gabinecie firmy.

Wnętrze wyścielone materiałem Pillow Interior, zapobiega zarysowaniu przechowywanych przedmiotów.

 Dzięki czterem otworom mocującym znajdującym się w podłodze i tylnej ściance sejf może być mocowany do stabilnego podłoża lub ściany.

Smith&Brown
SNBSNK-09

Opis

Wysokość
20
Szerokość
31
Głębokość
20
Kolory
Czarny
Zamek
Mechaniczny
Programowanie kodu
Nie
Typ sejfu
Tradycyjny
Rodzaj sejfu
Wolnostojący
Katarzyna
2023-11-20

solidna rzecz za takie małe pieniądze!

Napisz opinię !

Dodaj opinię

Twój adres email nie będzie publikowany.

Wyróżnione produkty