Domowy sejf na klucz SNK-09 czarny Smith&Brown
169,00 zł
Brutto

Sejf na laptopa Smith&Brown SNBSNK-09 to wysokiej jakości sejf odporny na uszkodzenia i próby zniszczenia. Doskonale sprawdzi się w biurze, hotelu czy w mieszkaniu.

Sejf jest wyposażony w szereg nowoczesnych i praktycznych rozwiązań, jak np. system cichego domykania Silent Click, zamknięcie przez 2 masywne bolce Double metal Lock, czy wyścielenie wnętrza materiałem Pillow Interior, zabezpieczającym przedmioty przed zarysowaniem.

Ilość

Marka Smith&Brown
Model SNBSNK-09
Zamek Klucz
Typ sejfu Tradycyjny
Materiał  Stal
Szerokość zewnętrzna (cm) 31
Wysokość zewnętrzna (cm) 20
Długość zewnętrzna (cm) 20
Szerokość wewnętrzna (cm) 30
Wysokość wewnętrzna (cm) 19
Długość wewnętrzna (cm) 19
Waga (kg) 6

Domowy sejf na klucz SNK-09 czarny Smith&Brown

Sejf na laptopa Smith&Brown SNBSNK-09 to wysokiej jakości sejf odporny na uszkodzenia i próby zniszczenia. Jest duży i pojemny, jego szerokość to 43 cm, zmieści się w nim np. laptop, aparat czy segregator A4. Doskonale sprawdzi się w biurze, hotelu czy w mieszkaniu. Sejf jest wyposażony w szereg nowoczesnych i praktycznych rozwiązań, jak np. system cichego domykania Silent Click, zamknięcie przez 2 masywne bolce Double metal Lock, czy wyścielenie wnętrza materiałem Pillow Interior, zabezpieczającym przedmioty przed zarysowaniem. 

Urządzenie posiada fabrycznie nawiercone otwory które znajdują się z tyłu oraz od spodu sejf. Można go łatwo zamontować przy pomocy 4 wkrętów montażowych, które są dostępne w zestawie 

Smith&Brown
SNBSNK-09

Opis

Wysokość
20
Szerokość
31
Głębokość
20
Kolory
Czarny
Zamek
Mechaniczny
Programowanie kodu
Nie
Typ sejfu
Tradycyjny
Rodzaj sejfu
Wolnostojący

Brak opinii

Dodaj opinię

Twój adres email nie będzie publikowany.

Wyróżnione produkty