Dom i Ogród

Aktywne filtry

249,00 zł
Taczki ogrodowe
Taczka ogrodowa wózek Easy Go XL 62L szara KETER
109,00 zł
Taczki ogrodowe
Taczka ogrodowa wózek Easy Go Breeze 50L brązowa KETER
129,00 zł
Koce i maty elektryczne
Koc elektryczny, mata 100x160cm wełna biały Camry CR 7422
174,99 zł
Koce i maty elektryczne
Koc elektryczny, mata 150x160cm polar szary Camry CR 7417
149,00 zł
Kompostowniki
Kompostownik ogrodowy modułowy ECO 320L Keter
179,00 zł
Kompostowniki
Kompostownik ogrodowy modułowy ECO 470L Keter
109,00 zł
Taczki ogrodowe
Taczka ogrodowa wózek Easy Go Breeze 50L zielona KETER
109,00 zł
Pozostałe
Lampa owadobójcza UV wisząca na komary, muszki Adler AD 7939
54,99 zł
Pozostałe
Lampa owadobójcza UV 2w1 na komary, muszki campingowa USB Camry CR 7935

Ogród Marzeń i Domowe Inspiracje

W kategorii Dom i Ogród oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości produktów, które uczynią Twoje codzienne życie bardziej komfortowym. Nasz asortyment skupia się przede wszystkim na praktycznych rozwiązaniach, które doskonale sprawdzają się w domowych i ogrodowych przestrzeniach.

W dziale "Dom" znajdziesz doskonałe suszarki na pranie, które pomogą Ci efektywnie i oszczędnie suszyć ubrania, zachowując jednocześnie ich jakość. Ponadto, posiadamy  deski do prasowania, które ułatwią proces prasowania i sprawią, że zadania domowe staną się szybsze i bardziej efektywne.

Jeśli natomiast marzysz o pięknym ogrodzie, to w dziale "Ogród" mamy wiele fantastycznych propozycji. Nasze taczki doskonale sprawdzą się przy przewożeniu różnych materiałów, a skrzyniowe ogrodowe pozwolą Ci przechowywać narzędzia ogrodowe czy ozdoby w jednym miejscu, zachowując porządek. Dla miłośników ekologii oferujemy również kompostowniki, które umożliwiają skuteczne przetwarzanie odpadów organicznych na cenny kompost.

Dbamy także o zrównoważone korzystanie z zasobów naturalnych. Dlatego proponujemy zbiorniki na deszczówkę, które pozwalają zbierać i wykorzystywać wodę opadową do nawadniania ogrodu, przyczyniając się do ochrony środowiska. W dziale "Grille" znajdziesz również wysokiej jakości grille, idealne do przyjęć rodzinnych czy spotkań ze znajomymi.

Zapraszamy do odkrywania naszej pełnej gamy produktów, które sprawią, że Twój dom stanie się jeszcze przytulniejszy, a ogród nabierze nowego blasku. Dzięki naszym rozwiązaniom codzienne obowiązki staną się łatwiejsze, a czas spędzony w ogrodzie jeszcze bardziej relaksujący. Wybierz jakość i funkcjonalność.