Sejf na klucz do domu, biura Smith&Brown SNBSNK-08
149,00 zł
Brutto

Smith&Brown SNBSNK-08 to sejf domowy zamykany na klucz przeznaczony do zamontowania w prywatnych mieszkaniach, biurach lub sklepach.

Dzięki czterem otworom mocującym znajdującym się w podłodze i tylnej ściance sejf może być mocowany do stabilnego podłoża lub ściany. 

Ilość

Marka Smith&Brown
Model SNBSNK-08
Zamek Klucz
Typ sejfu Tradycyjny
Materiał  stal
Szerokość zewnętrzna (cm) 31
Wysokość zewnętrzna (cm) 20
Długość zewnętrzna (cm) 20
Waga (kg) 6

Sejf na klucz szary Smith&Brown SNBSNK-08

Wysokiej jakości sejf domowy przeznaczony jest do zamontowania w mieszkaniach prywatnych, biurach, sklepach itp. Sejf wyposażony jest w zamek mechaniczny z  kluczem dwupiórowym oraz zestaw montażowy.

Sejf jest wyposażony w szereg nowoczesnych i praktycznych rozwiązań, jak np. zamknięcie przez masywne bolce Double Metal Lock, czy wyścielenie wnętrza materiałem Pillow Interior, zabezpieczającym przedmioty przed zarysowaniem.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
► zamek mechaniczny na klucz + 2 kluczyki
► wnętrze wyścielone materiałem Pillow Interior
► system Double Metal Lock, na który składają się 2 masywne bolce
► możliwość zamontowania do ściany lub podłoża

Sejf można otworzyć przy pomocy kluczyka, który należy trzymać w bezpiecznym miejscu. Sejf został wyposażony w zamek mechaniczny z kluczem dwupiórowym oraz zestawem montażowym.

Solidne wykonanie, korpus wykonany z litej stali o grubości 1,5 mm, drzwi również są bardzo wytrzymałe - grubość 3 mm. Doskonale sprawdzi się w biurze, hotelu, pensjonacie czy w mieszkaniu. To również ciekawy pomysł na prezent.

Sejf jest zamykany przy pomocy dwóch masywnych bolców, dzięki temu nikt oprócz Ciebie nie dostanie się do środka. Posiada także system cichego domykania, co sprawia, że jego cicha praca pozwala swobodne korzystanie z niego w różnych sytuacjach. Urządzenie jest odporne na próby zniszczenia, dzięki czemu sejf jest bardzo przydatny zarówno w domu, jak również w gabinecie firmy.

Wnętrze wyścielone materiałem Pillow Interior, zapobiega zarysowaniu przechowywanych przedmiotów.

 Dzięki czterem otworom mocującym znajdującym się w podłodze i tylnej ściance sejf może być mocowany do stabilnego podłoża lub ściany.

Smith&Brown
SNBSNK-08
Patrycja
2023-11-02

Spełnia swoją rolę. Sporo się zmieści. Polecam

Napisz opinię !

Dodaj opinię

Twój adres email nie będzie publikowany.

Wyróżnione produkty