| Marka | Smith&Brown |
| Model | A68-SF3(DDT) |
| Rodzaj | elektryczny |
| Pojemność | 80L |
| Materiał | emalia, szkło |
| Moc przyłączeniowa | 2.55 kW |
| Przyłącze | jednofazowe (230 V) |
| Moc | 2550W |
| Liczba funkcji piekarnika | 8 |
| Otwieranie drzwi | do dołu |
| Prowadnice | drabinkowe |
| Czyszczenie | emalia łatwoczyszcząca |
| Funkcje |
|
| Komunikacja |
|
| Sterowanie |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Wymiary (SZxGŁxW) | 59,5x57,4x59,7 cm |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
Piekarnik do zabudowy 80L elektryczny Smith&Brown A68-SF3(DDT)
Intuicyjny wyświetlacz i ergonomiczne pokrętła pozwalają na łatwe zarządzanie piekarnikiem. Dzięki nim szybko wybierzesz potrzebną funkcję. Dodatkowo wyświetlacz idealnie wpisuje się w nowoczesną estetykę produktu.
Wentylator chłodzący obudowę - wszystkie modele marki Smith&Brown wyposażone są w wentylator chłodzący obudowę, który po zakończeniu pieczenia uruchamia się automatycznie w celu obniżenia temperatury.
Praktyczny uchwyt, który ułatwia przenoszenie piekarnika oraz pozwala na jego bezproblemowe zainstalowanie w zabudowie.
FUNKCJE PIEKARNIKA
► CZAS PIECZENIA
Możesz skorzystać z funkcji czasu pieczenia potrawy, włóż do piekarnika potrawę i ustaw czas wymagany do jej przygotowania, po zakończeniu ustawionego czasu pieczenia piekarnik poinformuje Cię sygnałem dźwiękowym.
Zakres regulacji temperatury: 50-250°C
► ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE CZASU PIECZENIA
Możesz skorzystać z funkcji zakończenia czasu pieczenia potrawy, włóż do piekarnika potrawę i ustaw godzinę o której potrawa ma być gotowa oraz czas pieczenia, piekarnik uruchomi się odpowiednio wcześniej aby Twoja potrawa była gotowa o wskazanej godzinie, o skończeniu pieczenia piekarnik poinformuje Cię sygnałem dźwiękowym.
► Blokada rodzicielska
Funkcja ta ma na celu zapobieganie niezamierzonym zmianom ustawień dokonanych w zegarze piekarnika. W czasie, gdy blokada przycisków jest aktywna, żadne naciśnięcie przycisku nie będzie możliwe. Przyciski są zablokowane, jeśli blokada przycisków jest aktywna, podczas programu gotowania. Jeśli blokada przycisków zostanie aktywowana w trybie ręcznym, zablokowane zostaną oba przyciski i piekarnik zostanie wyłączony. Piekarnik jest ponownie gotowy do pracy po anulowaniu blokady klawiszy.
► USTAWIENIA JASNOŚCI
Dzięki tej funkcji można dostosować poziom jasności wyświetlacza i podświetlenia klawiszy. Naciśnij i przytrzymaj przycisk przez około 1 sekundę, po usłyszeniu dwóch sygnałów dźwiękowych na wyświetlaczu pojawi się napis "br 08", a ustawianie jasności. zostanie aktywowane.
► USTAWIANIE GŁOŚNOŚCI SYGNAŁU
Dzięki tej funkcji możesz zmienić głośność sygnału dźwiękowego. Naciśnij i przytrzymaj przycisk , aby usłyszeć ustawioną głośność po 1 sekundzie. Możesz usłyszeć i ustawić kolejną głośność dźwięku (3 poziomy), zwalniając ten sam przycisk i przytrzymując go ponownie. Teraz, Twój alarm włączy się na ostatnim poziomie głośności, który odsłuchałeś.
► EMALIA ŁATWOCZYSZCZĄCA
Wnętrze piekarnika pokryte zostało specjalną emalią łatwoczyszczącą pozbawioną porów i zagłębień sprzyjających osadzaniu się brudu i tłuszczu. Od teraz czyszczenie piekarnika będzie bajecznie proste. Ułatwiaj sobie życie! Nie trać zbyt dużo czasu na sprzątanie!
SKŁAD ZESTAWU:
- Instrukcja obsługi w języku polskim,
- kabel zasilający,
- blacha emaliowana,
- ruszt,
- elementy montażowe.