Piekarnik do zabudowy 80L elektryczny 8 programów Smith&Brown A68-SF3(DDT)
1 039,00 zł
Brutto

Piekarnik charakteryzuje ponadczasowy design. Z łatwością dopasujesz urządzenie, tak aby stworzyć zachwycającą przestrzeń w swojej kuchni. Wyjątkowe wzornictwo zapewnia wizualną harmonię i elegancję.

Ilość

Marka Smith&Brown
Model A68-SF3(DDT)
Rodzaj elektryczny
Pojemność 80L
Materiał emalia, szkło
Moc przyłączeniowa 2.55 kW
Przyłącze jednofazowe (230 V)
Moc 2550W
Liczba funkcji piekarnika 8
Otwieranie drzwi do dołu
Prowadnice drabinkowe
Czyszczenie emalia łatwoczyszcząca
Funkcje grill, rozmrażanie, termoobieg
Komunikacja alarm, lampka kontrolna, programator, sygnał dźwiękowy, timer, wyświetlacz, zegar
Sterowanie pokrętła, panel dotykowy
Bezpieczeństwo automatyczne wyłączenie, blokada rodzicielska, blokada ustawień, chłodzenie obudowy, wentylator chłodzący
Klasa efektywności energetycznej A
Wymiary (SZxGŁxW) 59,5x57,4x59,7 cm

Piekarnik do zabudowy 80L elektryczny Smith&Brown A68-SF3(DDT)

Intuicyjny wyświetlacz i ergonomiczne pokrętła pozwalają na łatwe zarządzanie piekarnikiem. Dzięki nim szybko wybierzesz potrzebną funkcję. Dodatkowo wyświetlacz idealnie wpisuje się w nowoczesną estetykę produktu.

Wentylator chłodzący obudowę - wszystkie modele marki Smith&Brown wyposażone są w wentylator chłodzący obudowę, który po zakończeniu pieczenia uruchamia się automatycznie w celu obniżenia temperatury.

Praktyczny uchwyt, który ułatwia przenoszenie piekarnika oraz pozwala na jego bezproblemowe zainstalowanie w zabudowie.

FUNKCJE PIEKARNIKA

CZAS PIECZENIA

Możesz skorzystać z funkcji czasu pieczenia potrawy, włóż do piekarnika potrawę i ustaw czas wymagany do jej przygotowania, po zakończeniu ustawionego czasu pieczenia piekarnik poinformuje Cię sygnałem dźwiękowym.

ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE CZASU PIECZENIA

Możesz skorzystać z funkcji zakończenia czasu pieczenia potrawy, włóż do piekarnika potrawę i ustaw godzinę o której potrawa ma być gotowa oraz czas pieczenia, piekarnik uruchomi się odpowiednio wcześniej aby Twoja potrawa była gotowa o wskazanej godzinie, o skończeniu pieczenia piekarnik poinformuje Cię sygnałem dźwiękowym.

BLOKADA RODZICIELSKA

Funkcja ta ma na celu zapobieganie niezamierzonym zmianom ustawień dokonanych w zegarze piekarnika. W czasie, gdy blokada przycisków jest aktywna, żadne naciśnięcie przycisku nie będzie możliwe. Przyciski są zablokowane, jeśli blokada przycisków jest aktywna, podczas programu gotowania. Jeśli blokada przycisków zostanie aktywowana w trybie ręcznym, zablokowane zostaną oba przyciski i piekarnik zostanie wyłączony. Piekarnik jest ponownie gotowy do pracy po anulowaniu blokady klawiszy.

USTAWIENIA JASNOŚCI

Dzięki tej funkcji można dostosować poziom jasności wyświetlacza i podświetlenia klawiszy. Naciśnij i przytrzymaj przycisk przez około 1 sekundę, po usłyszeniu dwóch sygnałów dźwiękowych na wyświetlaczu pojawi się napis "br 08", a ustawianie jasności. zostanie aktywowane.

USTAWIANIE GŁOŚNOŚCI SYGNAŁU

Dzięki tej funkcji możesz zmienić głośność sygnału dźwiękowego. Naciśnij i przytrzymaj przycisk , aby usłyszeć ustawioną głośność po 1 sekundzie. Możesz usłyszeć i ustawić kolejną głośność dźwięku (3 poziomy), zwalniając ten sam przycisk i przytrzymując go ponownie. Teraz, Twój alarm włączy się na ostatnim poziomie głośności, który odsłuchałeś.

► EMALIA ŁATWOCZYSZCZĄCA

Wnętrze piekarnika pokryte zostało specjalną emalią łatwoczyszczącą pozbawioną porów i zagłębień sprzyjających osadzaniu się brudu i tłuszczu. Od teraz czyszczenie piekarnika będzie bajecznie proste. Ułatwiaj sobie życie! Nie trać zbyt dużo czasu na sprzątanie!

SKŁAD ZESTAWU:
- Instrukcja obsługi w języku polskim,
- kabel zasilający,
- blacha emaliowana,
- ruszt,
- elementy montażowe.

Smith&Brown
A68-SF3(DDT)

Opis

Wysokość
59,7
Szerokość
59,5
Głębokość
57,4

Dodaj opinię

Twój adres email nie będzie publikowany.

Wyróżnione produkty