Duży solidny sejf na klucz z półką SNBDSK-02
359,00 zł
Brutto

Sejf na klucz Smith&Brown SNBDSK-02 to bardzo pojemny i wytrzymały sejf wykonany z wysokiej jakości stali. Jest wyposażony w szereg nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają zabezpieczyć najcenniejsze rzeczy, kosztowności, pieniądze, dokumenty. Gabaryty sejfu pozwalają zmieścić w nim nawet większe przedmioty. Sejf można otworzyć przy pomocy klucza. W komplecie znajdują się 2 klucze.

Ilość

 • Opis

  Marka Smith&Brown
  Model SNBDSK-02
  Zamek Klucz
  Typ sejfu Tradycyjny
  Materiał  Stal
  Szerokość zewnętrzna (cm) 35
  Wysokość zewnętrzna (cm) 50
  Długość zewnętrzna (cm) 30
  Grubość ścianek (mm) 1,5
  Grubość drzwi (mm) 3
  Waga (kg) 13,8

  Duży solidny sejf na klucz z półką SNBDSK-02

  Sejf na klucz Smith&Brown SNBDSK-02 to bardzo pojemny i wytrzymały sejf wykonany z wysokiej jakości stali. Jest wyposażony w szereg nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają zabezpieczyć najcenniejsze rzeczy, kosztowności, pieniądze, dokumenty. Gabaryty sejfu pozwalają zmieścić w nim nawet większe przedmioty. Sejf można otworzyć przy pomocy klucza (system Safe Key Lock). W komplecie znajdują się 2 klucze.

  Sejf jest wyposażony w szereg nowoczesnych i praktycznych rozwiązań, jak np. system cichego domykania Silent Click, zamknięcie przez 2 masywne bolce Double metal Lock, czy wyścielenie wnętrza materiałem Pillow Interior, zabezpieczającym przedmioty przed zarysowaniem. Posiada 8 fabrycznie nawierconych otworów Still Hold, umożliwiających przymocowanie do ściany lub podłogi.

 • Szczegóły produktu
  Smith&Brown
  SNBDSK-02

  Opis

  Wysokość
  50
  Szerokość
  35
  Głębokość
  30
  Kolory
  Czarny
  Zamek
  Mechaniczny
  Programowanie kodu
  Nie
  Typ sejfu
  Tradycyjny
  Rodzaj sejfu
  Wolnostojący
 • Opinie

  Brak opinii

  Dodaj opinię

  Twój adres email nie będzie publikowany.

Wyróżnione produkty