Kuchnia gazowo-elektryczna 53L wolnostojąca z pokrywą Smith&Brown SFE-N311-WPV12
849,00 zł
Brutto

Kuchnia wolnostojąca wyposażona jest w cztery palniki gazowe co pozwala gotować kilka potraw jednocześnie. Mechaniczne sterowanie wraz z zapalarką zintegrowaną z pokrętłami zapewni szybkie i bezpieczne korzystanie z urządzenia. 

Duży piekarnik o pojemności 50L pozwoli na pieczenie większości przepisów kulinarnych. Ergonomiczne pokrętła pozwalają na łatwe zarządzanie urządzeniem.

Ilość

Marka Smith&Brown
Model SFE-N311-WPV12
Rodzaj gazowo-elektryczna
Klasa energetyczna A
Moc 1465W
Liczba pól grzewczych/palników 4
Zasilanie gaz ziemny; gaz LPG (butla gazowa)
Wykonanie rusztu emaliowany
Typ prowadnic wytłaczane
Zapalarka w przycisku
Sterowanie mechaniczne, pokrętła
Bezpieczeństwo zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu
Funkcje grzałka dolna, grzałka górna, grzałka dolna i górna
Liczba funkcji piekarnika 3
Oświetlenie piekarnika Tak (15W)
Schowek pod piekarnikiem Tak, uchylny
Wymiary (SZxGŁxW) 50x60x85 cm
Załączone wyposażenie blacha płytka, dysze na gaz płynny, ruszt,

Kuchnia gazowo-elektryczna 53L wolnostojąca

► Kuchnia wolnostojąca wyposażona jest w cztery palniki gazowe co pozwala gotować kilka potraw jednocześnie. Mechaniczne sterowanie wraz z zapalarką w przycisku zapewni szybkie i bezpieczne korzystanie z urządzenia.

► Duży piekarnik o pojemności 53L pozwoli na pieczenie większości przepisów kulinarnych. Ergonomiczne pokrętła pozwalają na łatwe zarządzanie urządzeniem.

EMALIOWANE RUSZTY

Nie bój się że Twoja potrawa wyląduje na podłodze. Emaliowane ruszty są bardzo wytrzymałe, mają stylowy wygląd i zapewniają stabilne, pewne podparcie ciężkim naczyniom podczas gotowania dużych ilości potraw.  Emaliowane ruszty to również gwarancja trwałości i wytrzymałości, niezależnie od długości i intensywności gotowania.

ERGONOMICZNE POKRĘTŁA

Mechaniczne sterowanie wraz z zapalarką w przycisku zapewni szybkie i bezpieczne korzystanie z urządzenia. Dzięki precyzyjnie działającym pokrętłom możesz łatwo wyregulować wielkość płomienia, aby zawsze gotować z odpowiednią intensywnością.

BEZPIECZNE ODCIECIE GAZU

Zostaw garnek na kuchence i nie przejmuj się przypadkowym zgaszeniem płomienia. W przypadku zalania lub podmuchu wiatru, dopływ gazu zostanie natychmiastowo odcięty, dzięki automatycznemu systemowi zapłonu oraz systemowi przeciw wypływowemu gazu.

► Wnętrze piekarnika pokryte zostało specjalną emalią łatwoczyszczącą pozbawioną porów i zagłębień sprzyjających osadzaniu się brudu i tłuszczu. Od teraz czyszczenie piekarnika będzie bajecznie proste. Ułatwiaj sobie życie! Nie trać zbyt dużo czasu na sprzątanie!

POKRYWA METALOWA PALNIKÓW

Wykonana z trwałego metalu, pokrywa stanowi solidne zabezpieczenie palników, chroniąc je przed kurzem, zabrudzeniem oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Jej wytrzymała konstrukcja gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Dzięki metalowej pokrywie palników można zyskać dodatkowe miejsce robocze po złożeniu.

SKŁAD ZESTAWU:

► Instrukcja obsługi w języku polskim,

► kabel zasilający,

► blacha emaliowana płytka,

► ruszt,

► dysze na gaz płynny

► elementy montażowe

Smith&Brown
SFE-N311-WPV12

Opis

Klasa energetyczna
A
Pojemność (l.)
53L

Dodaj opinię

Twój adres email nie będzie publikowany.

Może ci się spodobać również

80,00 zł
AGD Wolnostojące
Usługa Wniesienia dużego sprzętu AGD (dotyczy jednego wybranego towaru)

Wyróżnione produkty