Sejf kasetka metalowa książka SNBSK-03
29,99 zł
Brutto

Solidny, dyskretny sejf, kasetka Smith&Brown w kształcie książki. To doskonały sposób na ukrycie najcenniejszych przedmiotów i zabezpieczenie ich przed osobami niepowołanymi. Kasetka jest ukryta pod tekturową okładką do złudzenia przypominającą książkę (słownik języka angielskiego).

Sama kasetka została wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej i posiada patentowy zamek wraz z 2 kluczami w komplecie.

Ilość

Marka Smith&Brown
Model SNBSK-03
Zamek Klucz
Typ sejfu Książka
Materiał  Blacha stalowa
Szerokość zewnętrzna (cm) 15
Wysokość zewnętrzna (cm) 5,5
Długość zewnętrzna (cm) 24
Waga (kg) 0,8

Sejf kasetka metalowa książka SNBSK-03

Solidny, dyskretny sejf, kasetka Smith&Brown w kształcie książki. To doskonały sposób na ukrycie najcenniejszych przedmiotów i zabezpieczenie ich przed osobami niepowołanymi. Kasetka jest ukryta pod tekturową okładką do złudzenia przypominającą książkę (słownik języka angielskiego). Sama kasetka została wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej i posiada patentowy zamek wraz z 2 kluczami w komplecie.

Dzięki dużej wytrzymałości i eleganckiemu wyglądowi, doskonale sprawdzi się w przechowywaniu drogocennych przedmiotów w domu, biurze czy w hotelu. W środku możesz zmieścić różne rzeczy, np. dokumenty, pieniądze, telefon, nośniki danych, biżuterię i inne kosztowności. Kasetka sejf w kształcie książki to również doskonały pomysł na prezent dla szefa czy bliskiej osoby.

Smith&Brown
SNBSK-03

Opis

Wysokość
5,5
Szerokość
15
Głębokość
24
Kolory
Czerwony
Zamek
Mechaniczny
Programowanie kodu
Nie
Typ sejfu
Sejf książka
Rodzaj sejfu
Wolnostojący

Dodaj opinię

Twój adres email nie będzie publikowany.

Wyróżnione produkty