Odkurzacz pionowy 2w1 ręczny bezworkowy bezprzewodowy Adler AD 7048
419,00 zł
Brutto

Produkt przeznaczony jest dla osób ceniących sobie wygodę i łatwość obsługi. Idealnie sprawdzi się do codziennego sprzątania w domu lub mieszkaniu, pozwalając w krótkim czasie odkurzyć wszystkie pomieszczenia.

Spraw aby sprzątanie nie było tylko przykrym obowiązkiem ale także przyjemnością!

Ilość

Marka Adler
Model AD 7048
Zasilanie Akumulatorowe
Moc 350 W
Pojemność zbiornika na kurz 0.8 l
Czas ładowania 300 min
Czas pracy bezprzewodowej 30 min
Odłączany odkurzacz ręczny Tak
Oświetlenie LED
Praca na mokro Nie
Komunikacja wskaźnik ładowania, wskaźnik stanu akumulatora, wyświetlacz
Cechy dodatkowe bezprzewodowy, bezworkowy, funkcja turbo, Wyświetlacz LED
Szerokość produktu (cm) 29
Wysokość produktu (cm) 69
Głębokość produktu (cm) 13
Waga (kg) 3,6

Odkurzacz pionowy 2w1 ręczny bezworkowy bezprzewodowy Adler AD 7048

2 tryby odkurzacza:

► Odkurzacz pionowy

► Odkurzacz ręczny

2 tryby pracy:

► Wysoki: 18 000 pa (15 minut pracy)

► Niski: 10 000 pa (30 minut pracy)

Odkurzacze z bezszczotkową technologią silnika to innowacyjne urządzenia, które zapewniają wydajne i skuteczne sprzątanie.

Bezworkowy system odkurzania eliminuje potrzebę stosowania worków zastępczych, co oznacza niższe koszty eksploatacji.

Bezszczotkowa technologia silnika z kolei zapewnia skuteczną i wydajną pracę odkurzacza, dzięki czemu urządzenie może radzić sobie z różnymi rodzajami zanieczyszczeń i kurzu. Bezszczotkowe silniki są bardziej wydajne i trwalsze niż tradycyjne silniki szczotkowe, ponieważ nie ma w nich zużywających się szczotek.

Odkurzacz posiada konstrukcję 2w1 - co to oznacza? Po zdemontowaniu rury śmiało możesz go wykorzystać jako mały, poręczny odkurzacz, np. do tapicerki w samochodzie, kanapy itp.

Odkurzacz posiada filtr HEPA - jest to najskuteczniejsza forma filtracji, dzięki której usuniesz ponad 99,9% cząstek unoszących się w powietrzu. Obejmuje to kurz, bakterie, pleśń, roztocza czy zwykły pyłki.

Elektroszczotka z oświetleniem LED - idealna do każdej powierzchni, nawet dywanów. Posiada obrotowy wałek z włosiem, który pomoże wszystko Ci uprzątnąć. LED-owe oświetlenie zamontowane na froncie szczotki idealnie sprawdzi się w ciemniejszych rejonach sprzątania, pod stołem, za komodą itp.

Szczotka do tapicerki 2w1 - idealnie sprawdzi się do usuwania sierści zwierząt z dywaników czy tapicerki. Końcówka posiada włosie, którym łatwo "wyczeszesz" materiał. Po wsunięciu elementu z włosiem możesz wykorzystać jako małą końcówkę szczelinową.

Długa końcówka szczelinowa - wykorzystasz do dostania się w węższe zakamarki.

Przycisk TURBO umożliwi Ci zwiększenie prędkości na najwyższą, wykorzystasz to do miejsc, gdzie jest najwięcej brudu lub jest on ciężko dostępny, między włosiem w dywanie czy na wykładzinie

Odkurzacz posiada pojemnik na kurz o pojemności 0,8L - jest to wystarczająca pojemność by nie trzeba było co kilka chwil opróżniać zbiornika.

Dzięki uchwytowi ściennemu dołączonemu do urządzenia nie musisz martwić się o drapanie podłóg lub brak miejsca do przechowywania odkurzacza!

Adler
AD 7048

Dodaj opinię

Twój adres email nie będzie publikowany.

Wyróżnione produkty