• -10,00 zł
Termowentylator Mały Grzejnik Elektryczny 1500W Adler AD 7702
68,99 zł
58,99 zł Taniej o 10,00 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 68,99 zł
Obecnie brak na stanie

Niezawodny termowentylator dwufunkcyjny. Może działać na dwóch poziomach mocy oraz posiada wbudowany termostat, dzięki czemu pozwala na regulację ilości wytwarzanego ciepła w zależności od potrzeb użytkownika. Może być również uruchomiony jako urządzenie chłodzące, wytwarzające zimny nadmuch. Z tego względu termowentylator ma swoje zastosowanie zarówno w czasie chłodnych jak i gorących dni. Element grzewczy został wykonany z ceramiki, co zapewnia jego trwałość i bezawaryjne działanie.

Ilość

Marka Adler
Model AD 7702
Rodzaj elektryczny
Moc grzewcza 1500W
Sterowanie regulowany termostat
Regulacja mocy Dwa stopnie mocy: 750 W, 1500 W
Zasilanie sieciowe
Grzałka ceramiczna
Długość przewodu zasilającego 150 cm
Wysokość  23 cm
Szerokość 20,4 cm
Głębokość 14,7 cm
Bezpieczeństwo nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem

Termowentylator Mały Grzejnik Elektryczny 1500W Farelka Adler

Niezawodny termowentylator dwufunkcyjny. Może działać na dwóch poziomach mocy oraz posiada wbudowany termostat, dzięki czemu pozwala na regulację ilości wytwarzanego ciepła w zależności od potrzeb użytkownika. Może być również uruchomiony jako urządzenie chłodzące, wytwarzające zimny nadmuch. Z tego względu termowentylator ma swoje zastosowanie zarówno w czasie chłodnych jak i gorących dni. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, urządzenie wyposażono w zabezpieczenie przed przegrzaniem. Element grzewczy został wykonany z ceramiki, co zapewnia jego trwałość i bezawaryjne działanie.

Zalety produktu:

► Szybkie nagrzewanie: W farelkach zazwyczaj znajdują się elementy grzewcze, które szybko się nagrzewają i równomiernie rozprowadzają ciepło. To oznacza, że w przeciwieństwie do tradycyjnych grzejników, które muszą ogrzewać całe pomieszczenie, farelki dostarczają ciepło niemal natychmiast.

► Ekonomiczność energetyczna: Farelki mogą być bardziej energooszczędne niż systemy centralnego ogrzewania. Dzięki lokalnemu ogrzewaniu nie musisz podgrzewać całego pomieszczenia, co pozwala zaoszczędzić energię i obniżyć koszty związane z ogrzewaniem.

► Bezpieczeństwo: Wiele farelek posiada wbudowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak automatyczne wyłączanie w przypadku przegrzania lub zabezpieczenia przed przewróceniem. Ponadto, niektóre modele farelek wyposażone są w osłony, które minimalizują ryzyko poparzeń.

► Mobilność: Farelki zazwyczaj są lekkie i łatwe do przenoszenia, co pozwala na ich używanie w różnych pomieszczeniach. Możesz łatwo przenieść farelkę z jednego pokoju do drugiego, dostosowując ją do swoich aktualnych potrzeb.

► Oznaczenie CE wskazuje, że dany produkt został poddany badaniom przez producenta i spełnia wszystkie standardy dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska obowiązujące w Unii Europejskiej. To oznakowanie jest konieczne dla wyrobów, które są wytwarzane na całym świecie i mają być wprowadzane na rynek UE.

Adler
AD 7702

Opis

Wysokość
23
Szerokość
20,4
Głębokość
14,7
Kolory
Czarny

Dodaj opinię

Twój adres email nie będzie publikowany.

Może ci się spodobać również

53,99 zł
Inne
Termowentylator Mały Grzejnik Elektryczny 2000W Farelka Adler
53,99 zł
Inne
Termowentylator Mały Grzejnik Elektryczny Biały 2000W Farelka Adler

Wyróżnione produkty