Żelazko parowe ANTI-DRIP 3000W Gotie GZE-3000
170,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Aby prasowanie było szybie i efektywne, żelazko musi charakteryzować się odpowiednio dużą mocą i silnym uderzeniem pary. Te warunki spełnia żelazko GOTIE GZE-3000.

Jego trwała, ceramiczna stopa poradzi sobie nawet z dużymi zagnieceniami. W razie potrzeby możesz wybrać opcję prasowania na sucho.

Ilość

 • Opis
  Marka Gotie
  Model GZE-3000
  Moc 3000 W
  Rodzaj żelazka parowe
  Regulacja temperatury pokrętło
  Wytwarzanie pary 50 g/min
  Wyrzut strumienia pary 210 g/min
  Komunikacja lampka kontrolna, wskaźnik poziomu wody
  Bezpieczeństwo automatyczne wyłączanie
  Funkcje spryskiwacz, samooczyszczanie, regulacja strumienia pary
  Cechy dodatkowe Anti Drip, Auto Off
  Załączone wyposażenie filtr antywapienny

  Żelazko parowe ANTI-DRIP 3000W Gotie GZE-3000

  Aby prasowanie było szybie i efektywne, żelazko musi charakteryzować się odpowiednio dużą mocą i silnym uderzeniem pary. Te warunki spełnia żelazko GOTIE GZE-3000. Jego trwała, ceramiczna stopa poradzi sobie nawet z dużymi zagnieceniami. W razie potrzeby możesz wybrać opcję prasowania na sucho. Urządzenie wyposażone jest w funkcję anti-drip zapobiegająca kapaniu, a także systemy bezpieczeństwa, w tym automatyczne wyłączanie w pozycji pionowej i poziomej.

  WYDAJNE ŻELAZKO PAROWE

  Żelazko GOTIE GZE-3000 generuje podczas prasowania do 50 g pary na minutę. Pozwoli to z łatwością wyprasować nawet mocno pogniecioną odzież czy inne tkaniny. Jeśli mierzysz się z wyjątkowo uporczywymi zagnieceniami, do Twojej dyspozycji oddaliśmy silne uderzenie pary 210 g/min. Możesz również wyłączyć parę i prasować na sucho, jeśli takie są zalecenia producenta prasowanego materiału.

  IDEALNIE GŁADKA CERAMICZNA STOPA

  Żelazko wyposażone jest w idealnie gładką, specjalnie zaprojektowaną stopę z ceramiczną powłoką. Charakteryzuje się ona bardzo wysoką odpornością na zarysowania, dzięki czemu będziesz cieszyć się niezawodnym, idealnym prasowaniem przez długi czas. O utrzymanie stopy w czystości zadbasz w prosty sposób dzięki funkcji samooczyszczania.

  TECHNOLOGIE DLA WYGODY I BEZPIECZEŃSTWA

  Żelazko wyposażone jest w funkcję Anti-drip, która zapobiega kapaniu i nadmiernemu moczeniu prasowanych tkanin. O bezpieczeństwo dba system automatycznego wyłączania zarówno w pionie, jak i w poziomie - tzw. funkcja strażaka. Dzięki temu nawet, jeśli przypadkowo zostawisz żelazko na desce, nie dojdzie do przypalenia tkaniny.  Żelazko wyłącza się również, gdy odstawisz je na dłużej w pozycji pionowej, co pozwala oszczędzać energię elektryczną.

  DUŻA MOC - SZYBKIE NAGRZEWANIE

  Prasuj szybko i efektywnie! Wykorzystujące najnowsze technologie żelazka o mocy aż 3000W stanie się twoim najlepszym kompanem przy desce do prasowania. Żelazko wyróżnia się bardzo dużą mocą. Dzięki temu jest gotowe do działania zaraz po włączeniu i błyskawicznie się nagrzewa, co pozwoli Ci oszczędzić cenny czas.

  FUNKCJE:

  - stopa ceramiczna
  - uderzenie pary
  - możliwość prasowania na sucho
  - spryskiwacz
  - regulacja parowania
  - regulacja temperatury
  - filtr antywapienny
  - funkcja anti-drip
  - funkcja samooczyszczania stopy
  - lampka kontrolna

 • Szczegóły produktu
  Gotie
  GZE-3000
 • Opinie

  Brak opinii

  Dodaj opinię

  Twój adres email nie będzie publikowany.

Wyróżnione produkty