Butelka MOB - MY ONLY BOTTLE PinkBlush 500ml SODASTREAM
52,99 zł
Brutto

Butelka MOB -  MY ONLY BOTTLE PinkBlush 500ml SODASTREAM

SodaStream My Only Bottle to różowa butelka do wody, która jest przeznaczona do ekspresów wody SodaStream. Butelka MOB jest przeznaczona do działania we wszystkich ekspresach marki SodaStream i ma pojemność 500 ml. My Only Bottle to butelka, w której możemy gazować tylko wodę. Po upływie terminu przydatności butelkę możemy poddać recyklingowi. Pasuje do każdego typu ekspresu (saturatora) SodaStream oprócz modeli CrystalTM/MC, Aqua FizzTM/MC and PenguinTM/MC.

Ilość

 • Opis
  Marka SodaStream
  Model SODA_STREAM MOB BUTELKA PINKBLUSH 500ML
  Pojemność 0,5 L
  Kolor Różowy


  Butelka MOB -  MY ONLY BOTTLE PinkBlush 500ml SODASTREAM

  SodaStream My Only Bottle to różowa butelka do wody, która jest przeznaczona do ekspresów wody SodaStream. Butelka MOB jest przeznaczona do działania we wszystkich ekspresach marki SodaStream i ma pojemność 500 ml. My Only Bottle to butelka, w której możemy gazować tylko wodę. Po upływie terminu przydatności butelkę możemy poddać recyklingowi. Pasuje do każdego typu ekspresu (saturatora) SodaStream oprócz modeli CrystalTM/MC, Aqua FizzTM/MC and PenguinTM/MC.

  TWOJA BUTELKA NA WODĘ

  Butelka MOB ma idealną pojemność i rozmiary, by mieć ją wyłącznie dla siebie. Minimalistyczny design butelki sprawia, że będzie ozdobnym elementem naszego wyglądu każdego dnia. Różowa butelka SodaStream My Only Bottle zrobiona jest z wolnego od BPA tworzywa sztucznego, które można poddać recyklingowi.

  WYGODA UŻYTKOWANIA

  Butelka do wody SodaStream MOB zapewnia nam maksymalną wygodę, a zamontowana do nakrętki pętelka pozwala zabrać ją ze sobą na spacer lub trening.

  WODA NA ZDROWIE

  Dwutlenek węgla zmniejsza pH wody i nadaje jej atrakcyjny smak, który wydaje się słodszy niż w przypadku zwykłej wody. Zachęca nas to do częstszego sięgania po wodę i nawadniania organizmu, co ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie.

   JAK GAZOWAĆ WODĘ W SODASTREAM?

  1. Do oznaczonego poziomu napełnij butelkę SodaStream MOB różową przefiltrowaną wodą i umieść ją w ekspresie SodaStream.
  2. Wciśnij przycisk i nagazuj wodę do ulubionego poziomu. Im więcej kliknięć, tym bardziej gazowaną wodę otrzymamy.
  3. Po wszystkim do naszej wody gazowanej możemy dodać syrop smakowy SodaStream lub orzeźwiające owoce.
 • Szczegóły produktu
  SODA_STREAM MOB BUTELKA PINKBLUSH 500ML

  Opis

  Kolory
  Różowy
  Pojemność (l.)
  0,5
 • Opinie

  Brak opinii

  Dodaj opinię

  Twój adres email nie będzie publikowany.

Może ci się spodobać również

Strona główna
Butelka MOB - MY ONLY BOTTLE IcyBlue 500ml SODASTREAM
52,99 zł
Strona główna
Butelka MOB - MY ONLY BOTTLE Black 500ml SODASTREAM
52,99 zł

Wyróżnione produkty