• -300,00 zł
Chłodziarko-zamrażarka Midea MDRF644FGE23
3 999,00 zł
3 699,00 zł Taniej o 300,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Chłodziarko-zamrażarka Midea MDRF644FGE23: praktyczność i elegancja

Wyjątkowa 4-drzwiowa chłodziarko-zamrażarka Midea MDRF644FGE23 z technologią No Frost, pozwalającą zapomnieć o konieczności rozmrażania, innowacyjnym systemem Metal Cooling oraz technologią sterylizacji PT Fresh, to bardzo pojemne, nowoczesne i niezwykle praktyczne urządzenie. Szerokość 83 cm sprawia, że w środku zmieścisz jeszcze więcej produktów: pojemność chłodziarki to 341 l, a zamrażarki to 170 l. Wyjątkowe wzornictwo przejawia się dbałością o najmniejsze detale, a całość a całość podkreślają system otwierania drzwi Cross-Door ułatwiający dostęp do wnętrza oraz szklane wykończenie frontu drzwi. Dzięki klasie energetycznej E (A++) jest bardziej oszczędna i przyjazna dla środowiska.

Ilość

 • Opis
  Marka Midea
  Model MDRF644FGE23
  Kategoria określająca typ urządzenia chłodniczego Chłodziarko-zamrażarka
  Klasa efektywności energetycznej A++
  Roczne zużycie energii w oparciu o wyniki 24 godzinnego testu. Rzeczywiste zużycie energii zależy od sposobu eksploatacji oraz od warunków klimatycznych w otoczeniu urządzenia. 306kWh
  Pojemność strefy chłodzenia (l) 336
  Pojemność strefy zamrażania (l) 132
  Mrożenie bezszronowe (noFrost) Tak
  Klasa klimatyczna N-T: Urządzenie przeznaczone do użytkowania w temperaturze otoczenia od 16°C do 43°C
  Poziom emisji hałasu (dB) 43
  Produkt wolnostojący/Do zabudowy Wolnostojący

  Chłodziarko-zamrażarka Midea MDRF644FGE23: praktyczność i elegancja

  Wyjątkowa 4-drzwiowa chłodziarko-zamrażarka Midea MDRF644FGE23 z technologią No Frost, pozwalającą zapomnieć o konieczności rozmrażania, innowacyjnym systemem Metal Cooling oraz technologią sterylizacji PT Fresh, to bardzo pojemne, nowoczesne i niezwykle praktyczne urządzenie. Szerokość 83 cm sprawia, że w środku zmieścisz jeszcze więcej produktów: pojemność chłodziarki to 336 l, a zamrażarki to 132 l. Wyjątkowe wzornictwo przejawia się dbałością o najmniejsze detale, a całość a całość podkreślają system otwierania drzwi Cross-Door ułatwiający dostęp do wnętrza oraz szklane wykończenie frontu drzwi. Dzięki klasie energetycznej A++ jest bardziej oszczędna i przyjazna dla środowiska.

  Całkowicie bezszronowa No Frost
  Rozmrażanie lodówki to przeszłość. Dzięki technologii NoFrost w środku urządzenia nie gromadzi się szron. Tym samym nie musisz już zaprzątać sobie głowy jednym z tradycyjnych elementów utrzymania urządzenia, lodówka dba o to za Ciebie!

  Metal Cooling
  Zastosowana w tej chłodziarko-zamrażarce technologia Metal Cooling to nie tylko nowoczesny wygląd wnętrza komory chłodziarki, ale także lepsza funkcjonalność. Metalowe wykończenie tylnej ściany urządzenia sprawia, że temperatura we wnętrzu komory szybciej osiąga żądane wartości. Pozwala także skuteczniej ją utrzymać.

  Multi-Air Flow
  System obiegu powietrza Multi-Air Flow zapewnia trójwymiarowy obieg zimnego powietrza we wnętrzu komory chłodziarki. Dzięki temu w całej komorze panuje odpowiednia temperatura, a przechowywane produkty są równomiernie chłodzone. Pozwala to dłużej utrzymać świeżość oraz zachować smak i wartości odżywcze żywności.

  Technologia sterylizacji PT Fresh
  Unikalna technologia sterylizacji platynowej to wyższy poziom higieny. Ten system uwalnia naturalne jony 24 godziny na dobę, by zapewnić sterylne i zdrowe środowisko wewnątrz komory chłodziarki. Mniej bakterii i drobnoustrojów pozwala żywności dłużej zachować świeżość.

  Kompresor inwerterowy
  Inwerterowy kompresor zapewnia mniejsze wahania temperatury niż tradycyjna sprężarka, dzięki czemu urządzenie pracuje wydajniej. Innowacyjny kompresor jest także bardziej energooszczędny, co pozwala zmniejszyć rachunki za energię elektryczną.

  Two Cooling Systems
  2 niezależne systemy chłodzenia w postaci 2 oddzielnych parowników dla chłodziarki i zamrażarki to nowoczesne rozwiązanie, sprawiające że zapachy we wnętrzu urządzenia nie przenikają się. To również lepsze warunki przechowywania żywności w każdej części urządzenia.

  Pojemnik Pizza Box
  Gratka dla miłośników pizzy! Specjalny pojemnik Pizza Box w zamrażarce to idealne miejsce na przechowywanie mrożonej pizzy. Przestrzeń zaprojektowana w przemyślany sposób ułatwia wkładanie i wyjmowanie z niej pizzy.

  Szuflada Big Box
  Duże mrożonki na duże potrzeby? Dzięki szufladzie Big Box o zwiększonej pojemności możesz bez problemów przechować w zamrażarce także większe produkty. Wygodny i ergonomiczny uchwyt ułatwia wysuwanie i wsuwanie szuflady, zapewniając łatwy dostęp do jej wnętrza.

  Oświetlenie LED
  Oświetlenie LED to nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie, które sprawia, że łatwiej możesz dostrzec przechowywane w lodówce produkty. Zapewnia więcej światła niż tradycyjne żarówki, zużywając przy tym mniej energii.

  Szuflada na warzywa i owoce
  Specjalna szuflada na warzywa i owoce pozwala przechowywać je w optymalnych warunkach. Wydzielona strefa dla warzyw i owoców to także ułatwienie w organizacji przestrzeni wewnątrz komory chłodziarki.

  Wyświetlacz elektroniczny
  Nowoczesny i prosty w obsłudze wyświetlacz elektroniczny sprawia, że ustawienie żądanych funkcji czy temperatur jest dziecinnie proste, a wyświetlane dane są łatwo dostępne i czytelne. Umiejętnie wkomponowany w urządzenie wyświetlacz nadaje mu nowoczesnego wyglądu.

  Funkcje szybkiego chłodzenia i mrożenia
  Jeżeli chcesz jak najszybciej schłodzić lub zamrozić nowe produkty, nadchodzą niespodziewani goście lub potrzebujesz zamrozić dużą porcję żywności skorzystaj z funkcji szybkiego chłodzenia lub mrożenia. Pozwolą one szybciej obniżyć temperaturę świeżo włożonych produktów do poszczególnych komór i zachować ich smak oraz składniki odżywcze.

  Tryb wakacyjny
  Wyjeżdżasz na urlop lub wakacje? Przez dłuższy czas nie będzie Cię w domu? Przełącz swoją lodówkę w tryb wakacyjny! Pozwoli on utrzymać normalną pracę zamrażarki, przełączając chłodziarkę w tryb energooszczędny. Pamiętaj, by wcześniej opróżnić komorę chłodziarki.

  Zmiana kierunku otwierania drzwi
  Urządzenie umożliwia zmianę kierunku otwierania drzwi tak, by można było je w lewą lub prawą stronę, w zależności od Twoich potrzeb. Dzięki temu to urządzenie możesz łatwo dopasować do warunków pomieszczenia, a nie odwrotnie. Szczegóły dotyczące zmiany kierunku otwierania drzwi znajdują się w instrukcji obsługi urządzenia.

 • Szczegóły produktu
  MDRF644FGE23

  Opis

  Klasa energetyczna
  E
  System No Frost
  Tak
  Pojemność chłodziarki
  341
  Pojemność zamrażarki
  170
  Wysokość
  189,8 cm
  Szerokość
  83,3 cm
  Głębokość
  64,8 cm
  Poziom hałasu
  40
  Kolory
  Srebrne szkło
 • Opinie

  Brak opinii

  Dodaj opinię

  Twój adres email nie będzie publikowany.

Wyróżnione produkty