Sejf kasetka metalowa książka SNBSK-03
40,00 zł
Brutto

Solidny, dyskretny sejf, kasetka Smith&Brown w kształcie książki. To doskonały sposób na ukrycie najcenniejszych przedmiotów i zabezpieczenie ich przed osobami niepowołanymi. Kasetka jest ukryta pod tekturową okładką do złudzenia przypominającą książkę (słownik języka angielskiego).

Sama kasetka została wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej i posiada patentowy zamek wraz z 2 kluczami w komplecie.

Ilość

 • Opis

  Marka Smith&Brown
  Model SNBSK-03
  Zamek Klucz
  Typ sejfu Książka
  Materiał  Blacha stalowa
  Szerokość zewnętrzna (cm) 15
  Wysokość zewnętrzna (cm) 5,5
  Długość zewnętrzna (cm) 24
  Waga (kg) 0,8

  Sejf kasetka metalowa książka SNBSK-03

  Solidny, dyskretny sejf, kasetka Smith&Brown w kształcie książki. To doskonały sposób na ukrycie najcenniejszych przedmiotów i zabezpieczenie ich przed osobami niepowołanymi. Kasetka jest ukryta pod tekturową okładką do złudzenia przypominającą książkę (słownik języka angielskiego). Sama kasetka została wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej i posiada patentowy zamek wraz z 2 kluczami w komplecie.

  Dzięki dużej wytrzymałości i eleganckiemu wyglądowi, doskonale sprawdzi się w przechowywaniu drogocennych przedmiotów w domu, biurze czy w hotelu. W środku możesz zmieścić różne rzeczy, np. dokumenty, pieniądze, telefon, nośniki danych, biżuterię i inne kosztowności. Kasetka sejf w kształcie książki to również doskonały pomysł na prezent dla szefa czy bliskiej osoby.

 • Szczegóły produktu
  Smith&Brown
  SNBSK-03

  Opis

  Wysokość
  5,5
  Szerokość
  15
  Głębokość
  24
  Kolory
  Czerwony
  Zamek
  Mechaniczny
  Programowanie kodu
  Nie
  Typ sejfu
  Sejf książka
  Rodzaj sejfu
  Wolnostojący
 • Opinie

  Brak opinii

  Dodaj opinię

  Twój adres email nie będzie publikowany.

Wyróżnione produkty