Temperówka Elektryczna Pojedyncza Niebieska Shiru SKTNB-01
15,99 zł
Brutto

Temperówka Elektryczna Pojedyncza Shiru Kids SKTNB-01

Temperówka elektryczna pojedyncza Shiru Kids SKTNB-01 służy do temperowania ołówków grafitowych lub kredek o średnicy 6-8 mm. Bezpieczne korzystanie zapewnia blokada zapobiegająca włożeniu przez dziecko palca w otwór. Dzięki temu rozwiązaniu Twoja pociecha może samodzielnie, w każdym momencie korzystać z urządzenia. Posiada ona również wyłącznik bezpieczeństwa, który blokuję urządzenie, w przypadku otwarcia pojemnika na odpadki lub też górnej klapy. Temperówka ma silniczek, który zapewnia długotrwałe, bezawaryjne działanie. Aby ułatwić korzystanie z temperówki jej podstawa została wyposażona w antypoślizgowe nóżki, dzięki czemu naostrzysz każdą kredkę i ołówek. Temperówka posiada kompaktowy rozmiar oraz opływowy kształt.19,99

Ilość

 • Opis

  Marka

  SHIRU

  Model

  SKTNB-01

  Szerokość (mm)

  63

  Długość (mm)

  63

  Wysokość (mm)

  72

  Typ

  pojedyncza

  Obsługa rozmiarów

  6-8 mm

  Kolor

  Niebieski

  Temperówka Elektryczna Podwójna Shiru Kids STNBT02


  Temperówka Elektryczna Podwójna Shiru Kids STNBT02 służy do temperowania ołówków grafitowych lub kredek o średnicy 6-8 mm. Temperówka posiada blokadę zapobiegającą włożeniu przez dziecko palca w otwór. Dzięki temu rozwiązaniu Twoja pociecha może samodzielnie, w każdym momencie korzystać z urządzenia. Posiada ona również wyłącznik bezpieczeństwa, który blokuję urządzenie, w przypadku otwarcia pojemnika na odpadki lub też górnej klapy. Temperówka posiada bardzo wydajny silniczek, który zapewnia długotrwałe, bezawaryjne działanie. Aby ułatwić korzystanie z temperówki jej podstawa została wyposażona w antypoślizgowe nóżki, dzięki czemu łatwo, sprawnie i wygodnie naostrzysz każdą kredkę i ołówek. Temperówka posiada kompaktowy rozmiar oraz opływowy kształt. Nie ma ostrych krawędzi, jest bezpieczny dla dziecka.

  W każdej chwili możesz również wymienić ostrza w temperówce lub je naostrzyć. Wymiana ostrzy jest niezwykle prosta, trwa zaledwie kilka sekund. Zasilanie temperówki odbywa się przy pomocy 2 baterii typu AA. Zestaw nie zawiera baterii. Urządzenie jest kompatybilne z większością kredek dostępnych na rynku. Prędkość obrotu jest zależna od nacisku włożonej kredki. Posiada dwa tryby pracy -elektryczny i manualny.

 • Szczegóły produktu
  SHIRU
  SKTNB-01

  Opis

  Wysokość
  7,2
  Szerokość
  6,3
  Głębokość
  6,3
 • Opinie

  Brak opinii

  Dodaj opinię

  Twój adres email nie będzie publikowany.

Wyróżnione produkty