Temperówka Elektryczna Pojedyncza Niebieska Shiru SKTNB-01
22,00 zł
Brutto

Temperówka Elektryczna Pojedyncza Shiru Kids SKTNB-01

Temperówka elektryczna pojedyncza Shiru Kids SKTNB-01 służy do temperowania ołówków grafitowych lub kredek o średnicy 6-8 mm. Bezpieczne korzystanie zapewnia blokada zapobiegająca włożeniu przez dziecko palca w otwór. Dzięki temu rozwiązaniu Twoja pociecha może samodzielnie, w każdym momencie korzystać z urządzenia. Posiada ona również wyłącznik bezpieczeństwa, który blokuję urządzenie, w przypadku otwarcia pojemnika na odpadki lub też górnej klapy. Temperówka ma silniczek, który zapewnia długotrwałe, bezawaryjne działanie. Aby ułatwić korzystanie z temperówki jej podstawa została wyposażona w antypoślizgowe nóżki, dzięki czemu naostrzysz każdą kredkę i ołówek. Temperówka posiada kompaktowy rozmiar oraz opływowy kształt.19,99

Ilość

 • Opis

  Marka

  SHIRU

  Model

  SKTNB-01

  Szerokość (mm)

  63

  Długość (mm)

  63

  Wysokość (mm)

  72

  Typ

  pojedyncza

  Obsługa rozmiarów

  6-8 mm

  Kolor

  Niebieski

  Temperówka Elektryczna Podwójna Shiru Kids STNBT02


  Temperówka Elektryczna Podwójna Shiru Kids STNBT02 służy do temperowania ołówków grafitowych lub kredek o średnicy 6-8 mm. Temperówka posiada blokadę zapobiegającą włożeniu przez dziecko palca w otwór. Dzięki temu rozwiązaniu Twoja pociecha może samodzielnie, w każdym momencie korzystać z urządzenia. Posiada ona również wyłącznik bezpieczeństwa, który blokuję urządzenie, w przypadku otwarcia pojemnika na odpadki lub też górnej klapy. Temperówka posiada bardzo wydajny silniczek, który zapewnia długotrwałe, bezawaryjne działanie. Aby ułatwić korzystanie z temperówki jej podstawa została wyposażona w antypoślizgowe nóżki, dzięki czemu łatwo, sprawnie i wygodnie naostrzysz każdą kredkę i ołówek. Temperówka posiada kompaktowy rozmiar oraz opływowy kształt. Nie ma ostrych krawędzi, jest bezpieczny dla dziecka.

  W każdej chwili możesz również wymienić ostrza w temperówce lub je naostrzyć. Wymiana ostrzy jest niezwykle prosta, trwa zaledwie kilka sekund. Zasilanie temperówki odbywa się przy pomocy 2 baterii typu AA. Zestaw nie zawiera baterii. Urządzenie jest kompatybilne z większością kredek dostępnych na rynku. Prędkość obrotu jest zależna od nacisku włożonej kredki. Posiada dwa tryby pracy -elektryczny i manualny.

 • Szczegóły produktu
  SHIRU
  SKTNB-01

  Opis

  Wysokość
  7,2
  Szerokość
  6,3
  Głębokość
  6,3
 • Opinie

  Brak opinii

  Dodaj opinię

  Twój adres email nie będzie publikowany.

Może ci się spodobać również

Strona główna
Temperówka Elektryczna Podwójna Shiru Kids STNBT01
25,00 zł
Strona główna
Shiru Temperówka Elektryczna Podwójna Biało-niebieska 4xAA STnB-02
25,00 zł

Wyróżnione produkty