Sejf na klucze skrytka "Domek" SNBSNKD-01
89,00 zł
Brutto

Sejf na klucze Smith&Brown SNBSNKD-01 idealnie sprawdzi się do przechowywania małych rzeczy. Jest odporny na działanie czynników atmosferycznych (Weather Guard), dzięki czemu można go zamontować praktycznie w każdym miejscu. Jest on również odporny na próby uszkodzenia mechanicznego. 

Sejf jest przystosowany fabrycznie do powieszenia na ścianie. Zdecydowanie najczęściej jest wykorzystywany do przechowywania kluczy.

Ilość

 • Opis

  Marka Smith&Brown
  Model SNBSNKD-01
  Zamek Szyfrowy mchaniczny
  Typ sejfu Tradycyjny
  Szerokość zewnętrzna (cm) 13
  Wysokość zewnętrzna (cm) 15
  Długość zewnętrzna (cm) 6

  Sejf na klucze Smith&Brown SNBSNKD-01

  Sejf na klucze Smith&Brown SNBSNKD-01 idealnie sprawdzi się do przechowywania małych rzeczy. Jest odporny na działanie czynników atmosferycznych (Weather Guard), dzięki czemu można go zamontować praktycznie w każdym miejscu. Jest on również odporny na próby uszkodzenia mechanicznego. Sejf jest przystosowany fabrycznie do powieszenia na ścianie. Zdecydowanie najczęściej jest wykorzystywany do przechowywania kluczy.

  Możliwość otwarcia wpisaniem kodu ustawiony przy pomocy systemu Push Code Control lub otwarcie zapasowym kluczem (2 klucze w zestawie). System Push daje również możliwość resetowania kodu fabrycznego i ustawienia własnego kodu. Sejf wyposażony jest w ciche zawiasy Silent Hold, a także w fabrycznie nawiercone otwory Still Hold, umożliwiające powieszenie na ścianie. W zestawie znajdują się części montażowe.

 • Szczegóły produktu
  Smith&Brown
  SNBSNKD-01

  Opis

  Wysokość
  15
  Szerokość
  13
  Głębokość
  6
  Kolory
  Czarny
  Zamek
  Mechaniczny
  Programowanie kodu
  Tak
  Typ sejfu
  Tradycyjny
  Rodzaj sejfu
  Wolnostojący
 • Opinie

  Brak opinii

  Dodaj opinię

  Twój adres email nie będzie publikowany.

Wyróżnione produkty