Sejf na klucze skrytka "Domek" SNBSNKD-01
84,99 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Sejf na klucze Smith&Brown SNBSNKD-01 idealnie sprawdzi się do przechowywania małych rzeczy. Jest odporny na działanie czynników atmosferycznych (Weather Guard), dzięki czemu można go zamontować praktycznie w każdym miejscu. Jest on również odporny na próby uszkodzenia mechanicznego. 

Sejf jest przystosowany fabrycznie do powieszenia na ścianie. Zdecydowanie najczęściej jest wykorzystywany do przechowywania kluczy.

Ilość

Marka Smith&Brown
Model SNBSNKD-01
Zamek Szyfrowy mchaniczny
Typ sejfu Tradycyjny
Szerokość zewnętrzna (cm) 13
Wysokość zewnętrzna (cm) 15
Długość zewnętrzna (cm) 6

Sejf na klucze Smith&Brown SNBSNKD-01

Sejf na klucze Smith&Brown SNBSNKD-01 idealnie sprawdzi się do przechowywania małych rzeczy. Jest odporny na działanie czynników atmosferycznych (Weather Guard), dzięki czemu można go zamontować praktycznie w każdym miejscu. Jest on również odporny na próby uszkodzenia mechanicznego. Sejf jest przystosowany fabrycznie do powieszenia na ścianie. Zdecydowanie najczęściej jest wykorzystywany do przechowywania kluczy.

Możliwość otwarcia wpisaniem kodu ustawiony przy pomocy systemu Push Code Control lub otwarcie zapasowym kluczem (2 klucze w zestawie). System Push daje również możliwość resetowania kodu fabrycznego i ustawienia własnego kodu. Sejf wyposażony jest w ciche zawiasy Silent Hold, a także w fabrycznie nawiercone otwory Still Hold, umożliwiające powieszenie na ścianie. W zestawie znajdują się części montażowe.

Smith&Brown
SNBSNKD-01

Opis

Wysokość
15
Szerokość
13
Głębokość
6
Kolory
Czarny
Zamek
Mechaniczny
Programowanie kodu
Tak
Typ sejfu
Tradycyjny
Rodzaj sejfu
Wolnostojący

Dodaj opinię

Twój adres email nie będzie publikowany.

Wyróżnione produkty