Sejf szyfrowy elektroniczny na laptop SNK-05
329,00 zł
Brutto

Wysokiej jakości sejf marki Smith&Brown jest odporny na uszkodzenia i próby zniszczenia. Sejf jest duży i pojemny. Jego szerokość to 43 centymetry, zmieści się w nim np. laptop, aparat czy segregator A4. Doskonale sprawdzi się w biurze, hotelu, pensjonacie czy w mieszkaniu. 

Sejf można otworzyć przy pomocy fabrycznie ustawionego kodu. Można go zaprogramować w dowolnym ciągu cyfr od 3 do 8. Posiada system automatycznej blokady po 3. błędnie wprowadzonym kodzie. W tym przypadku do otwarcia należy użyć kluczyka zapasowego (2 w zestawie), które należy trzymać w bezpiecznym miejscu.

Ilość

 • Opis

  Marka Smith&Brown
  Model SNBSNK-05
  Zamek Szyfrowy elektroniczny
  Typ sejfu Tradycyjny
  Materiał  Lita stal
  Szerokość zewnętrzna (cm) 35
  Wysokość zewnętrzna (cm) 20
  Długość zewnętrzna (cm) 43
  Szerokość wewnętrzna (cm) 34
  Wysokość wewnętrzna (cm) 16
  Długość wewnętrzna (cm) 39
  Waga (kg) 9,5

  Sejf na laptop Smith&Brown SNBSNK-05

  Wysokiej jakości sejf marki Smith&Brown jest odporny na uszkodzenia i próby zniszczenia. Sejf jest duży i pojemny. Jego szerokość to 43 centymetry, zmieści się w nim np. laptop, aparat czy segregator A4. Doskonale sprawdzi się w biurze, hotelu, pensjonacie czy w mieszkaniu. Sejf można otworzyć przy pomocy fabrycznie ustawionego kodu. Można go zaprogramować w dowolnym ciągu cyfr od 3 do 8. Posiada system automatycznej blokady po 3. błędnie wprowadzonym kodzie. W tym przypadku do otwarcia należy użyć kluczyka zapasowego (2 w zestawie), które należy trzymać w bezpiecznym miejscu.

  Urządzenie posiada fabrycznie nawiercone otwory, które znajdują się  z tyłu oraz od spodu sejfu. Można go łatwo zamontować przy pomocy wkrętów montażowych, które są dostępne w zestawie. Zasilanie bateriami AA (niedostępne w komplecie). W przypadku, gdy baterie są zbyt słabe urządzenie samo przekaże nam taką informację poprzez sygnalizacje diody.

  Sejf jest wyposażony w szereg nowoczesnych i praktycznych rozwiązań, jak np. system cichego domykania Silent Click, zamknięcie przez 2 masywne bolce Double Metal Lock, czy wyścielenie wnętrza materiałem Pillow Interior, zabezpieczającym przedmioty przed zarysowaniem.

 • Szczegóły produktu
  Smith&Brown
  SNBSNK-05

  Opis

  Wysokość
  20
  Szerokość
  35
  Głębokość
  43
  Kolory
  Czarny
  Zamek
  Elektroniczny
  Programowanie kodu
  Tak
  Typ sejfu
  Tradycyjny
  Rodzaj sejfu
  Wolnostojący
 • Opinie

  Brak opinii

  Dodaj opinię

  Twój adres email nie będzie publikowany.

Wyróżnione produkty