Sejf szyfrowy elektroniczny na laptop SNK-05
329,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Wysokiej jakości sejf marki Smith&Brown jest odporny na uszkodzenia i próby zniszczenia. Sejf jest duży i pojemny. Jego szerokość to 43 centymetry, zmieści się w nim np. laptop, aparat czy segregator A4. Doskonale sprawdzi się w biurze, hotelu, pensjonacie czy w mieszkaniu. 

Sejf można otworzyć przy pomocy fabrycznie ustawionego kodu. Można go zaprogramować w dowolnym ciągu cyfr od 3 do 8. Posiada system automatycznej blokady po 3. błędnie wprowadzonym kodzie. W tym przypadku do otwarcia należy użyć kluczyka zapasowego (2 w zestawie), które należy trzymać w bezpiecznym miejscu.

Ilość

Marka Smith&Brown
Model SNBSNK-05
Zamek Szyfrowy elektroniczny
Typ sejfu Tradycyjny
Materiał  Lita stal
Szerokość zewnętrzna (cm) 35
Wysokość zewnętrzna (cm) 20
Długość zewnętrzna (cm) 43
Szerokość wewnętrzna (cm) 34
Wysokość wewnętrzna (cm) 16
Długość wewnętrzna (cm) 39
Waga (kg) 9,5

Sejf na laptop Smith&Brown SNBSNK-05

Wysokiej jakości sejf marki Smith&Brown jest odporny na uszkodzenia i próby zniszczenia. Sejf jest duży i pojemny. Jego szerokość to 43 centymetry, zmieści się w nim np. laptop, aparat czy segregator A4. Doskonale sprawdzi się w biurze, hotelu, pensjonacie czy w mieszkaniu. Sejf można otworzyć przy pomocy fabrycznie ustawionego kodu. Można go zaprogramować w dowolnym ciągu cyfr od 3 do 8. Posiada system automatycznej blokady po 3. błędnie wprowadzonym kodzie. W tym przypadku do otwarcia należy użyć kluczyka zapasowego (2 w zestawie), które należy trzymać w bezpiecznym miejscu.

Urządzenie posiada fabrycznie nawiercone otwory, które znajdują się  z tyłu oraz od spodu sejfu. Można go łatwo zamontować przy pomocy wkrętów montażowych, które są dostępne w zestawie. Zasilanie bateriami AA (niedostępne w komplecie). W przypadku, gdy baterie są zbyt słabe urządzenie samo przekaże nam taką informację poprzez sygnalizacje diody.

Sejf jest wyposażony w szereg nowoczesnych i praktycznych rozwiązań, jak np. system cichego domykania Silent Click, zamknięcie przez 2 masywne bolce Double Metal Lock, czy wyścielenie wnętrza materiałem Pillow Interior, zabezpieczającym przedmioty przed zarysowaniem.

Smith&Brown
SNBSNK-05

Opis

Wysokość
20
Szerokość
35
Głębokość
43
Kolory
Czarny
Zamek
Elektroniczny
Programowanie kodu
Tak
Typ sejfu
Tradycyjny
Rodzaj sejfu
Wolnostojący

Dodaj opinię

Twój adres email nie będzie publikowany.

Wyróżnione produkty