Filtr wody wkład do dzbanka Dafi UNIMAX 1 sztuka
10,99 zł
Brutto

Filtr Standard Unimax zawiera odpowiednio dobraną i systematycznie kontrolowaną mieszankę filtrującą składającą się z węgla aktywnego i żywicy jonowymiennej.

Żywotność: miesiąc lub do 200 l wody (w zależności od jej jakości)

Ilość filtrów w zestawie: 1 szt.

Ilość

Marka Dafi
Model DAFI WKŁAD FILTRUJĄCY DZBANKA UNIMAX
Kolor Biały
Ilość w zestawie 1 sztuka
Wydajność filtra  miesiąc lub do 150 l wody (w zależności od jej jakości)

Filtr wody wkład do dzbanka Dafi UNIMAX

Filtr Standard Unimax zawiera odpowiednio dobraną i systematycznie kontrolowaną mieszankę filtrującą składającą się z węgla aktywnego i żywicy jonowymiennej.

Dzięki temu filtr znacznie redukuje twardość wody, zawartość metali ciężkich, związków chloru oraz innych substancji mogących niekorzystnie wpływać na smak, zapach i barwę wody kranowej.

PRZEZNACZENIE WODY FILTROWANEJ:

posiłki dla dzieci

► zimne napoje

► kawa lub herbata

► gotowanie

► bidony

► pojenie zwierząt

Filtr Standard Unimax przeznaczony jest do polepszania jakości wody kranowej. Dzięki niemu staje się ona idealna do picia, parzenia i gotowania. Woda przefiltrowana Dafi Standard jest alternatywą wody butelkowanej. Dodatkowo zapobiega gromadzeniu się osadu na elementach grzejnych czajnika, żelazka i ekspresu do kawy.

FILTROWANIE KROK PO KROKU:

Krok 1. Górna pokrywa filtra wychwytuje zanieczyszczenia mechaniczne. Odpowiednio zaprojektowana, zapewnia właściwą cyrkulację wody poddawanej filtracji.

Krok 2. Siateczka filtrująca zatrzymuje znajdującą się w wodzie zawiesinę lub osad np.: pianę, tłuszcz, rdzę.

Krok 3. Żywica jonowymienna usuwa z wody niektóre metale ciężkie, pozwala wychwycić związki odpowiedzialne za kamień kotłowy. Dzięki temu woda jest zmiękczona, a w herbacie nie pojawia się mętny osad.

Krok 4. Węgiel aktywny redukuje chlor oraz związki organiczne znajdujące się w wodzie kranowej. Usuwa z niej nieprzyjemny zapach, jak również poprawia smak.

Krok 5. Dolna pokrywa o mikroporowatej strukturze przeprowadza powtórną filtrację mechaniczną, zapewniając najwyższą czystość wody.

UWAGA! Pierwsza przefiltrowana woda może być mętna. Użyj jej do podlania roślin. Jeśli woda nie przepływa przez filtr - wyjmij go, lekko wstrząśnij i ponownie zainstaluj. Filtr sterylizowany parą, może być mokry - nadaje się użycia

ZALECENIA DOTYCZĄCE EKSPLOATACJI

- Filtrować wyłącznie zimna wodę wodociągową.

- Wymieniać filtr co 1 miesiąc lub po przefiltrowaniu ok. 200 l wody (w zależności od jej twardości).

- Chronić wodę filtrowana przed działaniem promieni słonecznych, w przeciwnym razie na filtrze może pojawić się zielony nalot.

- Filtrować wodę o temperaturze poniżej 30 stopni Celsjusza

- Zużyć wodę mak. 12 godzin po przefiltrowaniu.

- Filtr powinien być zanurzony w wodzie przez cały czas użytkowania - jest to gwarancja jego prawidłowego działania.

Dafi
DAFI WKŁAD FILTRUJĄCY DZBANKA UNIMAX

Dodaj opinię

Twój adres email nie będzie publikowany.

Wyróżnione produkty