Alkomat AlcoFind AF-35 PREMIUM
439,00 zł
Brutto

Chcesz sprawdzić ilość promili, a może nie masz pewności czy powinieneś wsiąść za kierownicę auta po wczorajszej imprezie. Nasz alkomat AlcoFind AF-35 Premium da ci pewność w razie wszelkich wątpliwości dotyczących trzeźwości, po co ryzykować? AlcoFind AF-35 Premium jest nowością na rynku, koreański producent Da-Tech jest światowym liderem na rynku alkomatów. AF-35 Premium jest w stanie zbadać zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu w zakresie 0,00-5,00‰. Wyposażony w policyjny platynowy sensor elektrochemiczny najwyżej jakość Premium, który z powodzeniem jest stosowany w alkomatach policyjnych.

Ilość

Marka AlcoFind 
Model AF-35 Premium
Sensor elektrochemiczny Premium
Zakres pomiarowy 0,00-5,00‰
Dokładność pomiaru +/- +/- 0.005%BAC w 0.1%BAC
Rozdzielczość wskazań do 2 miejsc po przecinku
Licznik pomiarów oraz licznik kalibracji Tak
Zapis 10 ostatnich pomiarów
Sygnalizacja dźwiękowa początku pomiaru  Tak
Sygnalizacja dźwiękowa końca pomiaru Tak
Sygnalizacja kontroli rozładowania baterii Tak
Sygnalizacja uszkodzenia sensora Tak
Automatyczne wyłączanie zasilania po 15 sekundach bezczynności 
Przygotowanie do pomiaru ok. 15 sekund
Tryb Automatyczny
Czas poboru próbki ok. 3 sekundy
Zasilanie poprzez 2 baterie alkaliczne typu AAA 
Wysokość 10,8 cm
Szerokość 4,7 cm
Głębokość 1,7 cm
Waga 85g

Alkomat AlcoFind AF-35 PREMIUM

Chcesz sprawdzić ilość promili, a może nie masz pewności czy powinieneś wsiąść za kierownicę auta po wczorajszej imprezie. Nasz alkomat AlcoFind AF-35 Premium da ci pewność w razie wszelkich wątpliwości dotyczących trzeźwości, po co ryzykować? AlcoFind AF-35 Premium jest nowością na rynku, koreański producent Da-Tech jest światowym liderem na rynku alkomatów. AF-35 Premium jest w stanie zbadać zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu w zakresie 0,00-5,00‰. Wyposażony w policyjny platynowy sensor elektrochemiczny najwyżej jakość Premium, który z powodzeniem jest stosowany w alkomatach policyjnych.

AF-35 Premium jest w stanie zbadać zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu w zakresie 0,00-5,00‰. Wyposażony w policyjny platynowy sensor elektrochemiczny najwyżej jakość Premium, który z powodzeniem jest stosowany w alkomatach policyjnych. W przeciwieństwie do zwykłych alkomatów model AF-35 Premium był testowany z alkomatami policyjnymi np. Dräger 5510 i Dräger 6820, wyniki jasno pokazały, że jest on równie precyzyjny.Kompaktowy kształt i spory wyświetlacz ułatwią korzystanie z alkomatu. Urządzenie jest bardzo wygodne i proste w obsłudze, alkomat cieszy się najwyższą jakością wykonania i ogromną precyzyjnością pomiarów.

AlcoFind AF-35 Premium został wyposażony w wiele przydatnych funkcji, np. licznik pomiarów, a także w licznik kalibracji, który przypomni po roku korzystania z alkomatu o konieczności wykonania kalibracji. Z powodzeniem alkomat może posłużyć do prywatnych pomiarów, ale również sprawdzi się w przypadku małych i średnich przedsiębiorstw do przebadania trzeźwości pracowników.

Główne zalety

 • Platynowy czujnik elektrochemiczny klasy Premium
 • Nowoczesny i przyjazny użytkownikowi wygląd
 • Małe rozmiary
 • Pamięć 10 ostatnich pomiarów
 • Licznik przypominający o konieczności kalibracji urządzenia
 • Prosta obsługa jednym przyciskiem
 • Tryb diagnostyki sensora/czujnika przez urządzenie
 • 4-cyfrowy podświetlany wyświetlacz LCD
 • Podświetlenie ustnika w trybie testowym
 • Ostrzeżenie o niskim poziomie baterii
 • Automatyczne wyłączanie zasilania w przypadku braku akcji
 • Wyświetlanie ilości wykonanych pomiarów
 • Szybki i sprawny montaż ustnika wielorazowego użytku
 • Obudowa wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS
 • Informowanie o konieczności kalibracji po 500 testach lub 365 dniach

**Alkomat posiada  gwarancję producenta 10 lat (3lata na sensor) , alkomat jest przygotowany do użytku , skalibrowany. Do końca roku 2021 można skorzystać z serwisu obejmującego bezpłatne kalibrowanie alkomatu, które można wykonać w każdym serwisie AlcoFind., w tym celu należy zarejestrować zgłoszenie na stronie, więcej szczegółów wysyłamy na mail.

AlcoFind
ALKOMAT AF-35 PREMIUM

Opis

Wysokość
108
Szerokość
47
Głębokość
17
Kolory
Czarny

Dodaj opinię

Twój adres email nie będzie publikowany.

Wyróżnione produkty