Shiru Temperówka Elektryczna Podwójna Biało-niebieska 4xAA STnB-02
25,00 zł
Brutto

Temperówka Elektryczna Podwójna Shiru Kids STNBT02

Temperówka Elektryczna Podwójna Shiru Kids STNBT02 służy do temperowania ołówków grafitowych lub kredek o średnicy 6-8 mm i 9-12 mm. Bezpieczne korzystanie zapewnia blokada zapobiegająca włożeniu przez dziecko palca w otwór. Dzięki temu rozwiązaniu Twoja pociecha może samodzielnie, w każdym momencie korzystać z urządzenia. Posiada ona również wyłącznik bezpieczeństwa, który blokuję urządzenie, w przypadku otwarcia pojemnika na odpadki lub też górnej klapy. Temperówka ma silniczek, który zapewnia długotrwałe, bezawaryjne działanie. Aby ułatwić korzystanie z temperówki jej podstawa została wyposażona w antypoślizgowe nóżki, dzięki czemu naostrzysz każdą kredkę i ołówek. Temperówka posiada kompaktowy rozmiar oraz opływowy kształt.

Ilość

 • Opis

  Marka

  SHIRU

  Model

  STNB-02

  Szerokość (mm)

  75

  Długość (mm)

  70

  Wysokość (mm)

  70

  Typ

  podwójna

  Obsługa rozmiarów

  6-8 mm, 9-12 mm

  Kolor

  Biało - Niebieska

  Temperówka Elektryczna Podwójna Shiru Kids STNB-02

  Temperówka Elektryczna Podwójna Shiru Kids STNB-02 służy do temperowania ołówków grafitowych lub kredek o średnicy 6-8 mm i 9-12 mm. Temperówka jest bezpieczna, ponieważ posiada blokadę zapobiegającą włożeniu przez dziecko palca w otwór. Dzięki temu rozwiązaniu Twoja pociecha może samodzielnie, w każdym momencie korzystać z urządzenia. Posiada ona również wyłącznik bezpieczeństwa, który blokuję urządzenie, w przypadku otwarcia pojemnika na odpadki lub też górnej klapy. Temperówka posiada bardzo wydajny silniczek, który zapewnia długotrwałe, bezawaryjne działanie. Aby ułatwić korzystanie z temperówki jej podstawa została wyposażona w antypoślizgowe nóżki, dzięki czemu łatwo, sprawnie i wygodnie naostrzysz każdą kredkę i ołówek. Temperówka posiada kompaktowy rozmiar oraz opływowy kształt. Nie ma ostrych krawędzi, jest bezpieczny dla dziecka.

  W każdej chwili możesz również wymienić ostrza w temperówce lub je naostrzyć. Wymiana ostrzy jest niezwykle prosta, trwa zaledwie kilka sekund. Zasilanie temperówki odbywa się przy pomocy 4 baterii typu AA. Zestaw nie zawiera baterii. Urządzenie jest kompatybilne z większością kredek dostępnych na rynku. Prędkość obrotu jest zależna od nacisku włożonej kredki.

 • Szczegóły produktu
  STNB-02
 • Opinie

  Brak opinii

  Dodaj opinię

  Twój adres email nie będzie publikowany.

Może ci się spodobać również

Strona główna
Temperówka Elektryczna Pojedyncza Niebieska Shiru SKTNB-01
22,00 zł
Strona główna
Temperówka Elektryczna Podwójna Shiru Kids STNBT01
25,00 zł

Wyróżnione produkty