Temperówka Elektryczna Podwójna Shiru Kids STNBT02
26,99 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Temperówka Elektryczna Podwójna Shiru Kids STNBT02

Temperówka Elektryczna Podwójna Shiru Kids STNBT02 służy do temperowania ołówków grafitowych lub kredek o średnicy 6-8 mm i 9-12 mm. Bezpieczne korzystanie zapewnia blokada zapobiegająca włożeniu przez dziecko palca w otwór. Dzięki temu rozwiązaniu Twoja pociecha może samodzielnie, w każdym momencie korzystać z urządzenia. Posiada ona również wyłącznik bezpieczeństwa, który blokuję urządzenie, w przypadku otwarcia pojemnika na odpadki lub też górnej klapy. Temperówka ma silniczek, który zapewnia długotrwałe, bezawaryjne działanie. Aby ułatwić korzystanie z temperówki jej podstawa została wyposażona w antypoślizgowe nóżki, dzięki czemu naostrzysz każdą kredkę i ołówek. Temperówka posiada kompaktowy rozmiar oraz opływowy kształt.

Ilość

 • Opis

  Marka

  SHIRU

  Model

  STNBT02

  Szerokość (mm)

  75

  Długość (mm)

  70

  Wysokość (mm)

  70

  Typ

  podwójna

  Obsługa rozmiarów

  6-8 mm, 9-12 mm

  Kolor

  Niebieski

  Temperówka Elektryczna Podwójna Shiru Kids STNBT02

  Temperówka Elektryczna Podwójna Shiru Kids STNBT02 służy do temperowania ołówków grafitowych lub kredek o średnicy 6-8 mm i 9-12 mm. Temperówka jest bezpieczna, ponieważ posiada blokadę zapobiegającą włożeniu przez dziecko palca w otwór. Dzięki temu rozwiązaniu Twoja pociecha może samodzielnie, w każdym momencie korzystać z urządzenia. Posiada ona również wyłącznik bezpieczeństwa, który blokuję urządzenie, w przypadku otwarcia pojemnika na odpadki lub też górnej klapy. Temperówka posiada bardzo wydajny silniczek, który zapewnia długotrwałe, bezawaryjne działanie. Aby ułatwić korzystanie z temperówki jej podstawa została wyposażona w antypoślizgowe nóżki, dzięki czemu łatwo, sprawnie i wygodnie naostrzysz każdą kredkę i ołówek. Temperówka posiada kompaktowy rozmiar oraz opływowy kształt. Nie ma ostrych krawędzi, jest bezpieczny dla dziecka.

  W każdej chwili możesz również wymienić ostrza w temperówce lub je naostrzyć. Wymiana ostrzy jest niezwykle prosta, trwa zaledwie kilka sekund. Zasilanie temperówki odbywa się przy pomocy 4 baterii typu AA. Zestaw nie zawiera baterii. Urządzenie jest kompatybilne z większością kredek dostępnych na rynku. Prędkość obrotu jest zależna od nacisku włożonej kredki.

 • Szczegóły produktu
  SHIRU
  SRTIGO

  Opis

  Szerokość
  7,5
  Głębokość
  7
  Kolory
  Niebieski
 • Opinie

  Brak opinii

  Dodaj opinię

  Twój adres email nie będzie publikowany.

Może ci się spodobać również

Strona główna
Temperówka Elektryczna Pojedyncza Niebieska Shiru SKTNB-01
15,99 zł
Strona główna
Temperówka Elektryczna Podwójna Shiru Kids STNBT01
20,49 zł

Wyróżnione produkty