Sejf szyfrowy elektroniczny Smith&Brown SNBSNK-04
169,00 zł
Brutto

Sejf marki Smith&Brown wykonany jest z wysokiej jakości stali, zapewniający długie użytkowanie i bezpieczeństwo. Sejf jest pojemny, jego szerokość to 31 centymetrów. Posiada fabrycznie nawiercone otwory, które znajdują się z tyłu oraz od spodu sejfu. Można go łatwo zamontować przy pomocy wkrętów montażowych, dostępnych w zestawie.

Sejf można otworzyć przy pomocy fabrycznie ustawionego kodu. Należy go zaprogramować w dowolnym ciągu od 3 do 8 cyfr. W przypadku, gdy użytkownik zapomni kodu, można użyć dwóch dostępnych kluczyków zapasowych, które należy trzymać w bezpiecznym miejscu.

Ilość

 • Opis

  Marka Smith&Brown
  Model SNBSNK-04
  Zamek Szyfrowy elektroniczny
  Typ sejfu Tradycyjny
  Materiał  Lita stal
  Szerokość zewnętrzna (cm) 31
  Wysokość zewnętrzna (cm) 20
  Długość zewnętrzna (cm) 20
  Szerokość wewnętrzna (cm) 30
  Wysokość wewnętrzna (cm) 19
  Długość wewnętrzna (cm) 19
  Waga (kg) 4,5

  Sejf elektroniczny Smith&Brown SNBSNK-04

  Sejf marki Smith&Brown wykonany jest z wysokiej jakości stali, zapewniający długie użytkowanie i bezpieczeństwo. Sejf jest pojemny, jego szerokość to 31 centymetrów. Posiada fabrycznie nawiercone otwory, które znajdują się z tyłu oraz od spodu sejfu. Można go łatwo zamontować przy pomocy wkrętów montażowych, dostępnych w zestawie. Sejf można otworzyć przy pomocy fabrycznie ustawionego kodu. Należy go zaprogramować w dowolnym ciągu od 3 do 8 cyfr. W przypadku, gdy użytkownik zapomni kodu, można użyć dwóch dostępnych kluczyków zapasowych, które należy trzymać w bezpiecznym miejscu.

  Sejf jest zasilany bateriami AA (dostępne w komplecie). W przypadku, gdy baterie są zbyt słabe, urządzenie samo przekaże nam taką informację poprzez sygnalizację diody. Urządzenie jest zamykane przy pomocy dwóch masywnych bolców, jest też odporne na próby zniszczenia. Posiada także system cichego domykania, co sprawia, że jego cicha praca pozwala swobodne korzystanie z niego w różnych sytuacjach. Po trzecim błędnie wprowadzonym kodzie sejf automatycznie blokuje się.

 • Szczegóły produktu
  Smith&Brown
  SNBSNK-04

  Opis

  Wysokość
  20
  Szerokość
  20
  Głębokość
  31
  Kolory
  Czarny
  Zamek
  Elektroniczny
  Programowanie kodu
  Tak
  Typ sejfu
  Tradycyjny
  Rodzaj sejfu
  Wolnostojący
 • Opinie

  Brak opinii

  Dodaj opinię

  Twój adres email nie będzie publikowany.

Wyróżnione produkty